تیم های پزشکی ایران همچنان با فداکاری در راه مبارزه با کورونا، جان خود را نیز به خطر می اندازند. ۹ تن دیگر جان باختند

کورونا همچنان به گرفتن قربانی از میان جامعه پزشکی و پرستاری ایران ادامه می دهد .علوم پزشکی خراسان شمالی اعلام کرد  ۹ نفر از کادر پزشکی این استان در اثر کرونا جان خود را از دست دادند

همچنین دکتر شیرین روحانی‌راد پزشک بیمارستان شهدای پاکدشت به دلیل ابتلا به کرونا درگذشت. گفته شده که وی  تا آخرین روزهای عمر و با وجود بیماری به کارش ادامه داد.

دکتر  مهدی وریجی، پزشک و رئیس درمانگاه منطقه ۲۱ شهرداری تهران، نیز یکی دیگر از پزشکان و کادر درمانی بیمارستان‌های ایران است که بر اثر ابتلا به کرونا جان‌باخت.

در میان قربانیان کورونا خبر درگذشت اصغر لران خلبان شرکت هواپیمایی ماهان در شبکه های اجتماعی با واکنش زیادی روبرو شد. ماهان ایر همان شرکت هواپیمایی است که با وجود شیوع کرونا در چین پروازهایش به چین را متوقف نکرد.

شماری از کاربران نوشته هیچگاه آرزوی مرگ کسی را نکرده ایم اما عاملین ورود کورونا و قصور در گسترش این بیماری را به کورونا می سپاریم.

آخوند محمد علی وثیقی دبیر ستاد اقامه نماز شهر ساری نیز  به علت ابتلا به کرونا درگذشت..

فرماندار سقز یکی از شهرهای کردستان اعلام کرد : ۲۶تن از ساکنان سقز بر اثر کرونا جان‌ خود را از دست دادند

همچنین گزارش ها از ایران حاکی است که مشروبات تقلبی در خوزستان همچنان قربانی می‌گیرد.سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته سه نفر به قربانیان مصرف مشروبات الکلی تقلبی افزوده شد و شمار قربانیان در خوزستان به بیش از ۵۹ نفر