جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران:باید به پیام خمینی مبنی بر دشمنی با اسراییل و آزادی فلسطین جامه عمل بپوشانیم

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران:باید به پیام خمینی مبنی بر دشمنی با اسراییل و آزادی فلسطین جامه عمل بپوشانیم

یک مقام ارشد واحد برون مرزی سپاه پاسداران (نیروی قدس)، با تاکید مجدد بر دشمنی با اسرائیل بعنوان «پیام روح الله خمینی»، ادعا کرد: «ما باید با اتکاء بر ایمان و مقاومت جوانان، جامه عمل به این پیام بپوشانیم.»

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ایران با ادعای اینکه «رهبری گفته آمریکا رو به افول است»، مدعی شد: «هدف ما حکومت جهانی صاحب‌الزمان بوده و پیام بیانیه گام دوم انقلاب ترسیم شرایط آینده کشور است.»

به گزارش تسنیم، پاسدار اسماعیل قاآنی طی سخنانی در قم ادعا کرد: «امام خمینی در منشور روحانیت خود جمله‌ای دارند که جنگ ما آزادی فلسطین را در پی خواهد داشت و ما باید با اتکاء بر ایمان و مقاومت جوانان جامه عمل به این پیام بپوشانیم.»

وی با ادعای اینکه «حزب‌الله لبنان در جنگ ۳۳ روزه با دست‌خالی مقابل اسرائیل و امکانات جهانی ایستاد» مدعی شد: «اسرائیل غاصب دو سال بعد به غزه حمله کرد و در ۳۳ روز نتوانستد هیچ غلطی کنند و باید گفت مقاومت اینجا معنی پیدا کرد.»

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران نیز یک روز پیش تر، طی سخنانی در کرمان، با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی که در ایران شد، جریان‌های اسلامی شکل گرفت، تاکید کرد: «اگر سدی مانند جریان‌های اسلامی در مقابل دشمن نبود، رژیم صهیونیستی و خون‌آشام صفت (اسرائیل) از هیچ کوششی برای دشمنی با ما درنگ نمی‌کرد و ما را آزاد نمی‌گذاشت.»

پاسدار سلیمانی با ادعای اینکه «وجود قدرت ارزشمندی مانند حزب‌الله لبنان مانع دشمن و باعث اغلب پیروزی‌هاست»، گفت: «امروز توان تحمل دشمن در جنگهای علیه لبنان حتی به دو روز هم نرسیده است.»

5 دیدگاه‌

 1. قاسم رمبو و همه پاسداران جنایتکار و خون ریز هستند. اسراییل می ماند و در کنار مردمان صلح دوست ایرانی زندگی خواهد کرد. فاشیست های اسلامی از صفحه روزگار محو خواهند شد چرا که اینان ننگ انسانیت هستند.

 2. با درود
  من به تمامی سربازانی که جانشان را برای حفظ و حراست از مردم و کشور ایران فدا میکنند , درود میفرستم. اما غارتگری عده ای را به نام دفاع از اسلام و ایران قابل دفاع نمیدانم.
  ما که در ایران هستیم و همه گونه ناظر و رئیس و پلیس و قاضی و مامور و نگهبان دور و برمان است , هر روز میبینیم که شترها با بار گران اموال مردم را میبرند. حالا چه کسی نظارت دارد که این پولی که برای ساخت مسکن و ایجاد امکانات رفاهی و غیره در سوریه از جان و پوست و گوشت مردم ایران در آنجا هزینه میشود , در کجا مصرف میشود؟
  نظامیان با شرف ایران , مردم ایران دارند ذره ذره نابود میشوند. این بازیهای تحریم و مبارزه با تحریم و کوپن و ارز ۴۲۰۰ تومانی و صادرات و واردات گوشت و اتمی و بالستیک و نظامی و هسته ای و فلان و بهمان , هیچکدام برای مردم ایران فایده که ندارد هیچ , بلکه نابود کننده است. دولت و سیستم حکومتی به ابزار و کارگزاران بازاریان و چپاولگران تبدیل شده است . آنها هر روز آرزوی یک تنش , جنگ , تحریم , محاصره , قطع رابطه دیپلماتیک , کشتار , زلزله , خشکسالی , قحطی , انتقال آب خزر به سمنان ( البته سود کلانی در انتقال آب نهفته است ) حمله تروریستی و ……. را دارند. تا از آب گل آلود ماهی و کره و پول و دلار بگیرند.

 3. انقلاب ایران ظاهرا اهداف بلندی داشت اهدافی که آرزوی مسلمین جهان بود، ولی نمیدانستند که همه این شعارهای زیبا وانقلابی، ساخته وپرداخته خود دشمن است تا به اهداف اصلی خود که دوستی با اعراب، بی رنگ کردن اسلام و فرهنگ اسلامی، نابودی ایران وفرهنگ ایرانی، کشتار ایرانیان با اشاعه مواد غذایی مسموم، کشتارمسلمانان به دست همدیگر و نهایتا تعدیل جمعیت مسلمین و..و.. میباشد برسند.

 4. خمینی پیام های دیگه ای هم داشت اول به انها جامه عمل بپوشان بعد برو سراغ اسرائیل..اب را مجانی می کنیم برق را مجانی می کنیم ..سنگ بزرگ نشانه نزدن است ..جرات دارید برید سراغ اسرائیل تا ناتانیاهو عمامه خامنه ای را بپیچونه دور گردنش

 5. امام جمعه تهران: ” ما در نظاممان اسرار فراوانی داریم که به دشمن نگفتیم. دشمن نمی داند ما چه امکانات و نیروهایی داریم. همین نیروها اگر رهبر اشاره کنند، تل آویو را با خاک یکسان خواهند کرد.”

  ?روباهی داشت به حیوانا دروغ میگفت،
  میگفت من گاهی گرگ میخورم،
  گاهی پلنگ میخورم،
  گاهی شیر میخورم…
  رویش را برگرداند دید شیر پشت سرش ایستاده، گفت: گاهی هم گ… زیادی میخورم?

Comments are closed.