جان بولتون:فشار حداکثری بر رژیم ایران تا زمانیکه رفتارش را در برابر جهان و مردم ایران تغییر ندهد ادامه خواهد داشت

دولت ایالات متحده بر این باور است که حکومت اسلامی ایران با در پیش گرفتن سیاست های مخرب خود در منطقه خاورمیانه و دیگر نقاط جهان امنیت جهانی را به خطر انداخته است.

جان بولتون  مشاور امنیت ملی کاخ سفید با انتشار توییتری در ادامه سیاست فشار حداکثری ایالات متحده بر علیه حکومت اسلامی تاکید گذاشت.

جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید در توئیتر خود نوشت:ایالات متحده به حداکثر فشار بر رژیم ایران ادامه خواهد داد تا زمانی که رهبران آن تصمیم به تغییر رفتار مخرب خود، احترام به حقوق مردم ایران و بازگشت به میز مذاکره بگیرند.

دولت پرزیدنت ترامپ سیاست فشار حداکثری بر علیه حکومت اسلامی را در پیش گرفته و هدف خود را از این سیاست تغییر رفتار حکومت اسلامی اعلام کرده است.

دولت ایالات متحده بر این باور است که حکومت اسلامی ایران با در پیش گرفتن سیاست های مخرب خود در منطقه خاورمیانه و دیگر نقاط جهان امنیت جهانی را به خطر انداخته است.

رئیس‌جمهوری آمریکا روز چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت با صدور یک فرمان اجرایی بخش فولاد و صنایع معدنی ایران را تحریم کرد.

دونالد ترامپ در این فرمان گفته که ایالات متحده تحریم‌هایی را علیه صنایع آهن، فولاد، آلومینیوم و مس ایران وضع می‌کند که بزرگترین منبع درآمد غیرنفتی رژیم این کشور به شمار می‌رود.

ایالات متحده گفته است که می کوشد درآمدهای خارجی رژیم را حتی الامکان به صفر برساند تا نتواند به فتنه گری های نظامی و تروریستی در خاورمیانه ادامه دهد.

2 دیدگاه‌

  1. اقایان دونالد ترامپ و جان بولتون باید بدانید که کشوری که چهل سال شعارش (مرگ بر اسراییل و آمریکا و انگلستان و….) بوده است شرعا وعرفا وقانونا هم باید تحریم و مجازات و تنبیه شود . اخوندها مدعی هستند که باید دنیا به ما جایزه طلا هم بدهد. مگر از اموال ملت ایران کم به جیب زده و دزدیده اند این آخوندها و سید علی خامنه ای و حسن روحانی و آملی لاریجانی ها و حسن سلامی و سردارجعفری و… حالا جایزه هم بخاطر فحاشی میخواهند.پر روتر و گستاخ تر و … تر از آخوند ندیده ایم.

  2. دراین زمان حساس تداوم فشارهای حداکثر وموثربودنشان برفروپاشی نظام سلطه و یک قطبی درایران لازم و ضروری است و برآیند آن آزاد سازی کامل ملت ایران از دست رژیم پلید وفاسد میباشد که به ظاهراز نام اسلام و پیغمبر سوئ استفاده کرده است. درحالت تحریمهای آمریکا این کاسبان وابسته به رژیم نظیرعوامل سپاه پاسداران و.. سودجویی میلیاردملیاردی میکنند و در حالت عادی و غیر تحریم هم این روند ادامه دارد و سودی نصیب ملت شریف و رای بده نمیشود و می ماند سر مردم که باز بی کلاه خواهد بود.

Comments are closed.