جان بولتون از حزب الله لبنان و حامیانش از جمله ایران خواست از اقدامات مخرب خود علیه اسرائیل دست بردارند

مشاور امنیت ملی کاخ سفید گفت آمریکا قبل از تلاش اسرائیل برای حفظ حاکمیت خود حمایت می‌کند.

جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید از حزب الله لبنان و حامیانش از جمله ایران خواست از اقدامات مخرب خود علیه اسرائیل دست بردارند.

جان بولتون روز سه شنبه دیروز در بیانیه‌ای با هشدار به حزب الله و حامیان این گروه از جمله ایران از آنها خواست از تشدید بحران و تهدید اسرائیل خودداری کنند.

مشاور امنیت ملی کاخ سفید گفت آمریکا قبل از تلاش اسرائیل برای حفظ حاکمیت خود حمایت می‌کند.

اما ما می‌خواهیم که تونل زدن به داخل اسرائیل را متوقف کرده و از تشدید شرایط و بروز خشونت خودداری کند.

وی افزود به طور گسترده‌تر ما از ایران و همه عوامل او می‌خواهیم که تجاوز و تحریکات منطقه خود را که تهدیدی غیرقابل قبول و امنیت در منطقه است را متوقف کند.

گروه حزب الله لبنان از سوی ایالات متحده و برخی متحدان آن به عنوان یک گروه تروریستی شناخته می‌شود دولت آمریکا می‌گوید که یکی از هدفهای تحریم‌های گسترده جمهوری اسلامی در قطع منابع مالی کشور برای گروه‌هایی چون حزب الله است.

وزیر خارجه آمریکا در واکنش به این تحریم‌ها گفت که علیه خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی باید تصمیم بگیرد که آیا هزینه کردن پول مردم ایران برای خود مردم ایران  است یا برای ابداع روشهای جدید تامین مالی بشار اسد و حزب الله و حماس یا دیگر تروریست ها.

از سوی دیگر به عنوان نماینده آمریکا در امور ایران این هفته گفت تحریم‌های ایران به قطع جریان مالی حماس و حزب الله کمک می کند.

2 دیدگاه‌

  1. تامیتوانید با رژیم ددمنش ودزد جمهوری اسلامی ایران مقابله کنید زیرا این آخوندهای کثیف وفراماسونهای مذهبی فعلی با کلاه شرعی سر مردم ایران کلاه گذاشته اند خود ملت ایران را در داخل سرکوب کرده وشکنجه میدهند. این چه گونه شیعه ای جعفری است؟ این چه فرمی از اسلام ناب محمدی است؟؟

  2. جان بولتون عزیز به خوبی میداند که باید با ایران اسلامی چگونه رفتار نمود درود و برکت بر این مرد فرهیخته و دانا درود و برکت بر اسرائیل و اسرائیلیان باد تا ابد

Comments are closed.