بولتون: آمریکا بدنبال جنگ نیست، اما تعرض نظامی رژیم ایران با واکنش « کوبنده» روبرو خواهد شد

جان بولتون: ایالات متحده به‌دنبال جنگ با ایران نیست، اما اقدام نظامی ایران با واکنش «نیرویی کوبنده» روبه‌رو خواهد شد.

جان بولتون مشاور امنیت ملی  پرزیدنت ترامپ می‌گوید آمریکا برای این‌که پیام «روشنی» به تهران داده باشد، توان نظامی و تهاجمی خود در منطقه خاورمیانه را افزایش می‌دهد.

جان بولتون گفت: ایالات متحده به‌دنبال جنگ با ایران نیست، اما اقدام نظامی ایران با واکنش «نیرویی کوبنده» روبه‌رو خواهد شد.

جان بولتون روز ۱۵ اردیبهشت اعلام کرد ایالات متحده ناو هواپیمابر و بمب‌افکن به خاورمیانه اعزام می‌کند تا پیامی «روشن و عاری از سوءتفاهم» به رژیم اسلامی داده باشد.

به گفته آقای بولتون این اقدام «در واکنش به شماری از هشدارها، نشانه‌های مشکل‌ساز و تشدیدکننده تنش‌ها» از سوی ایران صورت می‌گیرد.

وی گفت:ناو هواپیمابر آبراهام لینکلن و یک یگان بمب‌افکن ارتش ایالات متحده، قرار است در همین راستا به منطقه‌ای اعزام شوند که تحت پوشش و نظارت ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا قرار دارد.

پس از آن که ایالات متحده سپاه پاسداران را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داد مقام های رژیم اسلامی حملات لفظی خود را به دولت پرزیدنت ترامپ شدت بخشیدند.

فرماندهان سپاه پاسداران بارها ایالات متحده را تهدید به اقدامات تلافی جویانه در قبال این تصمیم دولت آمریکا کردند.

فرماندهان سپاه پاسداران اعلام کردند که پس از در لیست تروریستی قرار گرفتن این نهاد نظامی سربازان آمریکایی و پایگاه های آنها در منطقه خاورمیانه امنیت نخواهند داشت.

اکنون جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید نیز با صراحت اعلام می کند که ایالات متحده به‌دنبال جنگ با ایران نیست، اما اقدام نظامی ایران با واکنش «نیرویی کوبنده» روبه‌رو خواهد شد.

 

3 دیدگاه‌

  1. امیدوارم پیامه خوش آمده ایرانیهای منزجر از رژیمه کثیفه آخوندی را در مورده ارسال ناو امریکا به سواحله خلیج فارس را شنیده باشید
    نجات دهید مارا

  2. جان بولتون فراموش نکند که کشاندن جمهوری اسلامی پای میز مزاکره هیچ فایده ای ندارد . ایران باید از زیر سلطه جمهوری اسلامی نجات پیدا کند و رها شود . تا زمانی که در ایران تنها مسلمانان شیعه حق ورود در شغلهای دولتی را دارند و حق رئیس جمهور شدن را دارند یعنی یک نظام مذهبی فاشیستی . چرا نباید یک یهودی رئیس جمهور ایران یا رهبر ایران باشد و یا یک مسلمان سنی و یا یک ارمنی یا یک بهایی ؟ جمهوری اسلامی فساد و دیکتاتوری مطلق است و مردم ایران دیگر نظام اسلامی و مذهبی را نمیخواهند .

  3. آلن درست گفته اند دربالا که ملت ایران هرگز نمیخواهند که حکومتشان دیگر ازنوع مذهبی تقلبی ودجالی وکثافت و دزدی و پلیدی و اختلاس وکلاه برداری اسلامی ناب محمدی باشد- بله هرگز. امریکا اسراییل و انگلیس و سایر کشورهایی که تابحال از حکومت کثیف جمهوری اسلامی ایران فحش شنیده اند و تهدید شده اند وترور درخاکشان انجام شده است حتما وباید از خود دفاع کننند وبا واکنش {نیرویی کوبنده}مواجهه شوند انهایی که مرتب بر طبل جنگ تابحال کوبیده اند وکشور را به فلاکت و بدبختی بیشتری کشانده اند باید جواب دندان شکنی بگیرند یعنی سپاه قدس و سپاه پاسداران ایران.

Comments are closed.