جان بولتون روز دوشنبه به جمهوری اسلامی هشدار داد که آمریکا را تهدید نکند

جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید روز دوشنبه به جمهوری اسلامی هشدار داد که آمریکا را تهدید نکند.

این دومین  هشدار در روز دوشنبه است که از طرف پرزیدنت ترامپ و  یک مقام بلندپایه دولت وی به جمهوری اسلامی داده می شود.

به گزارش آسوشیتدپرس، جان بولتون گفت: پرزیدنت ترامپ در گفت‌وگو با او خاطر نشان کرده اگر خطایی از ایران سر بزند، هزینه‌ای می‌پردازد که کمتر کشوری پرداخته است.

صبح روز دوشنبه پرزیدنت ترامپ در پاسخ به تهدیدهای روز گذشته حسن روحانی گفت: «دیگر هرگز و هیچگاه، ایالات متحده را تهدید نکن وگرنه عواقبی را متحمل خواهی شد که تاکنون تعداد کمی در سرتاسر تاریخ متحمل شده‌اند».

آنچنان که در گزارش های امروز تارنمای رادیو پیام اسراییل نیز منتشر گردید در مقابل مقام های سیاسی و نظامی حکومت اسلامی که خود را در تنگنای سیاسی و اقتصادی می بینند در واکنش به سخنان روز گذشته وزیر امور خارجه آمریکا واکنش نشان داده و زبان به تهدید گشودند.

در آخرین واکنش محسن رضایی فرمانده سابق سپاه پاسداران زبان به تهدید آمریکا گشوده و به دولت آمریکا گفت:شما که بیش از ۵۰ هزار نیرو زیر تیغ ایران دارید و اینگونه دیوانه وار تهدید می کنید.باید مراقب باشید.

لینک گزارش درباره واکنش مقامات جمهوری اسلامی به سخنان وزیر امورخارجه

مقامات حکومت اسلامی نسبت به سخنان وزیر امورخارجه آمریکا واکنش خشم آلودی نشان دادند

یک دیدگاه

  1. در آبانماه صادرات نفت ایران صفر خواهد شد و هر تلاشی برای بستن تنگه هرمز خدمتی بزرگ به آمریکا است تا نفت تگزاس را برای یک سال به قیمت ۲۰۰ دلار به دنیا بفروشد و ضمن ویران کردن اقتصاد اروپا و چین همه چیز را در صحنه جهانی قبضه نماید؛ آنروز اروپاییها و چینیها پیش از هرکس دیگر برای سرنگونی حکومت جمهوری اسلامی تلاش خواهند نمود.
    و در تاریخ از جمهوری اسلامی با نام نادانترین حکومت جهان یاد خواهد شد که در چهل سال دشمنی با آمریکا هرآنچه انجام داد به نفع آمریکا بود و سرانجام در آخرین حماقت خود (خدمت به آمریکا) نیز سرنگون گردید.

Comments are closed.