جان بولتون گفته است دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برنامه ای برای دیدار محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی ندارند

سارا سندرز سخنگوی کاخ سفید پاحتمال دارد که دونالد ترامپ با ولیعهد عربستان به طور غیر رسمی در حاشیه نشست گروه بیست صحبت کند

جان بولتون مشاور امنیت ملی  کاخ سفید گفته است دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برنامه ای برای دیدار محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی در حاشیه نشست سران کشورهای عضو گروه ۲۰ در آرژانتین ندارند.

جان بولتون به خبرنگاران گفت که برنامه دیدار های دونالد ترامپ با دیگر سران کشورهای گروه ۲۰ کاملا پر است وی تصریح کرده است که رئیس جمهور آمریکا دیدارهایی را با رهبران آلمان هند و ژاپن و کره جنوبی  خواهند داشت.

به گفته آقای بولتون دونالد ترامپ همچنین در حاشیه نشست امکان دارد با ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه, رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه, شین جین پینگ رئیس جمهور چین دیدار کند.

این در حالیست که سارا سندرز سخنگوی کاخ سفید پس از اظهارات جان بولتون گفت احتمال دارد که دونالد ترامپ با ولیعهد عربستان به طور غیر رسمی در حاشیه نشست گروه بیست صحبت کند نشست سران گروه ۲۰ قرار است روز جمعه اول دسامبر در پایتخت آرژانتین آغاز شود.

این  نشست در حالی برگزار خواهد شد که به دنبال کشته شدن جمال قاشقچی روزنامه نگار منتقد به ولیعهد عربستان در کنسولگری عربستان دراستانبول موضوع روابط با عربستان سعودی با حساسیت بیشتری از سوی رسانه‌ها مورد توجه قرار می گیرد.

محمد بن سلمان  مشغول دیدار از چند کشور عربی است و امروز او از مصر دیدن می کند همچنین در خبرها آمده است که   یک سازمان حقوق بشری خواستار بازداشت و تحویل محمد بن سلمان به دولت آرژانتین شده است .