جسد قاضی منصوری، بدون تایید احراز هویت از سوی خانواده اش در مشهد به خاک سپرده شد 

غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه، خبرداد:   جسد غلامرضا منصوری در شهر مشهد دفن شد

این در حالی است که تنها چهار روز قبل از این خبر،   برادر این قاضی پیشین حکومت،   خبر داده بود که خانواده او قادر به احراز هویت جسد نبوده‌اند.

در خبرهای روز پنج‌شنبه نیز مشخص نشده که آیا خانواده و بستگان او در این چند روز از هویت جسد مطمئن شده‌اند یا خیر.

به هیچ جزئیاتی در این باره اشاره نکرده و تنها گفته شده  است: «بررسی دقیق‌تر این حادثه نیازمند آن است که اطلاعات مربوط از کشور رومانی مانند تصاویر ضبط شده از دوربین هتل محل اقامت و اسناد و نوشته‌هایی متعلق به وی در اختیار ما قرار بگیرد».

غلامرضا منصوری، قاضی بازنشسته اجراییات بخش لواسانات، بازپرس شعبه ۹ دادسرای کارکنان دولت و قاضی دادسرای فرهنگ و رسانه بود که نامش در پرونده اکبر طبری بر سر زبان‌ها افتاد و بعد از مدتی جسدش در هتلی در بخارست پیدا شد و مدتی بعد به ایران فرستاده شد.

برادر غلامرضا منصوری، قاضی پیشین حکومت اسلامی  پیشتر گفته بود که  بر خلاف اعلام رسانه‌های داخلی، خانواده این قاضی، به‌دلیل ناتوانی در احراز هویت، جسد منتسب به او را تحویل نگرفته‌اند.

برادر قاضی منصوری تایید کرده که تاکنون، دو بار به همراه دیگر اعضای خانواده‌اش در پزشکی قانونی حضور یافته‌ تا جسدی که به گفته او «منسوب به برادرش» است را ببینند.اما نگذاشته اند ؟! منصوری پیشتر هم در گفت‌وگو با رسانه‌ها، احتمال ترور شدن برادرش را – که گفته می شود خودکشی کرده- مطرح کرده بود.

منصوری که از قضات مورد اعتماد مقام‌های ارشد قوه قضائیه در دوران صادق لاریجانی بود، متهم به دریافت ۵۰۰ هزار یورو رشوه از باند اکبر طبری بود، ولی پس از بازداشت آقای طبری از کشور گریخت.

برادر قاضی منصوری ضمن ابراز تردید در مورد هویت جسد گفته بود که «پزشک قانونی از همه خانواده ما آزمایش دی‌ان‌ای گرفت» و منتظر نتایج «آزمایش دی‌ان‌ای» هستند.

از نتیجه این آزمایش‌های دی‌ان‌ای نیز اطلاعی در دست نیست.

حکومت اسلامی،  بالاخره غائله را پایان داد ولی او را در حالی دفن کردند که پرسش های بسیاری همچنان وجود دارد و در هیچ گزارشی قید نشده که آیا مرگ او در اثر خودکشی و یا سوء قصد بوده است

در واقع با به خاک سپردن قاضی منصوری این معما برای همیشه نزد او باقی خواهد ماند