جعفری فرمانده سپاه پاسداران بار دیگر کشور اسراییل را جعلی خواند و ادعا کرد موشکهای حزب الله تمام خاک اسراییل را تحت پوشش دارند

جعفری فرمانده سپاه پاسداران بار دیگر کشور اسراییل را جعلی خواند و ادعا کرد موشکهای حزب الله تمام خاک اسراییل را تحت پوشش دارند

سپاهی عزیز جعفری فرمانده سپاه پاسداران در گفتگویی با مجله حکومتی سروش ادعا کرد موشکهای حزب الله همه خاک اسراییل را تحت پوشش خود قرار داده است.

جعفری در ادامه گفت: اسراییل رویای گسترش از نیل تا فرات را در سر داشت و در ۵۰ سال اخیر می خواستند این برنامه را اجرا کنند اما امروز نه‌تنها این رژیم جعلی نتوانسته ذره‌ای از خاک خود را گسترش دهد، بلکه در اطراف خود در محاصره کامل بوده و بخش عمده‌ای از خاک اشغال‌کرده را نیز از دست داده است.

جعفری ادعا کرد که به گفته او موشک‌های حزب‌الله لبنان تمام سرزمین‌های اشغالی(اسراییل) را تحت پوشش دارند.

جعلی نامیدن و تهدید به نابودی اسراییل امری است که حتی پیش از به قدرت رسیدن روح الله خمینی توسط خود او به زبان آورده شد و همواره در طول چهل سال گذشته توسط مقام های سیاسی و نظامی حکومت اسلامی تکرار شده است.

سپاهی عزیز جعفری ادعا میکند که حزب الله لبنان که یک گروه تروریستی و ساخته و پرداخته دست حکومت ایران است موشکهایی در اختیار دارد که همه خاک اسراییل را تحت پوشش خود قرار می دهد.

موشکهایی که توسط حکومت اسلامی ایران در اختیار حزب الله قرار گرفته است.

دولت پرزیدنت ترامپ همواره از فعالیت های موشکی تهران انتقاد کرده و آن را خطری برای ثبات و امنیت در منطقه خوانده است.

اروپا نیز فعالیتهای موشکی و آزمایشهای مکرر موشکی ایران را خطرناک دانسته است.

سپاهی جعفری در ادامه با تایید حضور نظامی رژیم در سوریه و عراق ادعا کرد این حضور کم هزینه بوده است

جعفری گفت:حدود ۱۰۰هزار نیروی مردمی در سوریه سازمان‌دهی شده که مقابل داعش و جبهه‌النصره مقاومت می‌کنند و با معارضان سوری می‌جنگند. در عراق نیز  ۱۰۰هزار نیرو از مردم سازمان‌دهی شدند و برخی نیروهای ایرانی نیز برای انتقال تجربه‌ها رفتند تا آن‌ها را سازمان‌دهی کنند. ما هزینه زیادی برای این کار نپرداخته‌ایم. اینها در برابر تریلیون‌ها دلاری که آمریکایی‌ها علیه مقاومت به‌طور مستقیم و غیرمستقیم هزینه می‌کنند، چیزی نیست.جمهوری اسلامی ایران اصلا چنین هزینه‌هایی نمی‌کند.

سپاهی جعفری در حالی ادعا میکند که هیچ هزینه ای برای حضور نظامی رژیم در خاک عراق و سوریه بر دوش ملت ایران نیست که مردم ایران خود به خوبی می دانند که رژیم پول و ثروت آنها را در سوریه و عراق صرف هدفهای تروریستی خود کرده است و بارها در تظاهرات مختلف شعاد دادند:سوریه را رها کن فکری به حال ما کن و یا شعار:نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران

وزیر امورخارجه ایالات متحده روز گذشته در سخنانی گفت که رژیم ایران پشت همه حملاتی که به اسراییل صورت میگیرد قرار دارد و این سخنان تهدید آمیز سپاهی عزیز جعفری تایید میکند که آزمایشهای موشکی رژیم به چه قصدی می باشد.

نخست وزیر اسراییل بارها به سران حکومت اسلامی و گروه تروریستی حزب الله هشدار داده و گفته که میدانیم چه میکنید و کجا انجام میدهید و با تمام توان در برابر شما خواهیم ایستاد.

2 دیدگاه‌

  1. یاوه گویی های فاشیستی جنایتکار خون آشام را فقط
    کماندو های سلحشور اسرائیل پاسخ گو هستند. چون صاعقه بر سر جانی خون آشام فرود ایید و اورا در لجن زبان آلوده و کثیفش غرق کنید.

Comments are closed.