جمهوری اسلامی بار دیگر اسراییل را تهدید به نابودی کرد

جمهوری اسلامی روز جمعه از تسلیحات جدید نظامی شامل سامانه راداری  خود رونمایی کرد، در همین حال پاسدار حسین سلامی جانشین فرمانده کل «سپاه پاسداران» گفته‌است کسی توان کاهش توانمندی‌های «محور مقاومت» در منطقه را ندارد و «رژیم اسرائیل اگر شرارتش را ادامه دهد از صحنه وجود محو خواهد شد».

پاسدار سلامی در گفتگو با شبکه ایرانی «العالم» گفته‌است که «نقشه توسعه جنبش‌های مقاومت» در منطقه «علیرغم تلاش دشمنان، به‌طور فزاینده در حال رشد است»

او تأکید کرد: «هیچ‌کس توانایی کاهش قدرت و توانمندی آنها را ندارد. به آنها گفتیم که از شرارت‌های خود را در قبال ما دست بردارند، چون این امر منجر به نابودی اسرائیل می‌شود».

تهدید به «محو» اسرائیل همواره از سوی مقام‌های جمهوری اسلامی بیان شده است.

اما چند هفته قبل جواد ظریف در سخنانی گفته بود که هیچ یک از مقام های حکومتی خواهان نابودی اسراییل نیوده اند این سخنان خلاف واقع وزیر خارجه حکومت اسلامی با عکس العمل شدید مقام های حکومتی مواجه شد.

شعار نابودی اسراییل اولین بار توسط خمینی گفته شد وهمواره در چهل سال گذشته از زبان همه مقام های حکومتی تکرار شده و بر روی همه موشکهای دور برد خود به زبان عبری شعار نابودی اسراییل را نوشته اند.

 

 

یک دیدگاه

  1. لطفا همه نابودگرهای اسراییل در کویر جمع بشن اونا یه سری موشک به اسراییا بزنند و اسراییل یه موشک به اونا.حساب مردم از حکومت جداست

Comments are closed.