جناح تندرو، نیش تیز انتقاد و افترا را مستقیما متوجه شخص حسن روحانی ساخته است

با گسترش یافتن شکاف درون حکومتی،  آخوند پاسدار مجتبی ذوالنور به طور مستقیم حسن روحانی را مورد انتقادهای کوبنده قرار داد و گفت :سخنان  رئیس‌جمهور ی بی‌انصافی، بی‌تقوایی و دروغ بستن به نظام است رئیس‌جمهور به دنبال ترویج نفاق و تفرقه است. مردم فرق صداقت و نفاق و راستی و دروغ را کاملاً تشخیص می‌دهند. حرف‌های پوچ و بی راهه ی وی  دیگر در بین مردم ارزشی ندارد

آخوند مجتبی ذوالنور، نماینده مجلس،  افزود: «رئیس‌جمهور متاسفانه به وعده‌هایی که به مردم داد، عمل نکرد و قدرت اداره کشور را نداشت و کشور را در بسیاری از بخش‌ها رها کرد. وعده‌ها پیشکش، ایشان حداقل به صورت معمولی نتوانست کشور را اداره کند که این امر به کشور آسیب‌های بسیار جدی زد».

وی گفت : سوءمدیریت در دوران ریاست ایشان ، مشکلات زیادی را در ابعاد داخلی و بین‌المللی ایجاد کرد به همین دلیل مردم به وضعیت معیشتی و اقتصادی کشور معترض هستند اما رئیس‌جمهوری برای توجیه این ایرادات، آدرس اشتباه می‌دهد. رئیس‌جمهور برای توجیه مشکلات کشور، یک آدرس بیرونی می‌دهد، همه مشکلات را ناشی از خارج از کشور اعلام کرده و راه‌حل آن را نیز در آمریکا و اروپا جستجو می‌کند؛ این آدرس غیرواقعی و انحرافی است.

پاسدار ذوالنور گفت: رئیس‌جمهور با ارائه این آدرس اشتباه، به دنبال آن است که دعوا را از روی ناکارآمدی دولت و نگاه بد مردم به رئیس‌جمهور، به شورای نگهبان برگرداند و شورای نگهبان را سیبل انتقادات کند.