جناح تندرو همچنان به فعالیت گسترده برای خاموش کردن صدای فائزه هاشمی ادامه می دهد  

در ادامه واکنش‌ها به سخنان اخیر فائزه هاشمی رفسنجانی درباره حمایت از انتخاب مجدد دونالد ترامپ ، محسن هاشمی او را مورد انتقاد قرار داد و برادر دیگرش یاسر به‌طور ضمنی از او حمایت کرد اما” معاونت‌های خواهران بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی” خواستار بازداشت و برخورد قضایی با فائزه هاشمی شدند.

خانم هاشمی گفته بود «برای ایران دوست داشتم آقای ترامپ انتخاب شود و توضیح داده بود که «شاید اگر فشارهای آقای ترامپ ادامه پیدا می‌کرد، بالاخره ما مجبور می‌شدیم یک تغییر سیاست‌هایی داشته باشیم».

محسن هاشمی رفسنجانی نیز با انتشار نامه ای به خواهرش  خواستار عذرخواهی وی  شد و گفت نباید «به رئیس جمهور کشور بیگانه امید ببندی و دم از استقلال بزنی».

یاسر هاشمی برادر دیگر فائزه نیز در نامه ای با بیان خاطرات جمع خانوادگی با پدرشان، علی‌اکبر هاشمی رفسنجانی، و اشاره به بحث‌های داغ نوشت که پدرشان «وقتی ناصبری‌های ما را می‌شنید و می‌دید، با بیان اتفاقاتی از تاریخ اسلام “ان الله مع الصابرین” را در جام جان‌مان می‌ریخت».

فائزه هاشمی هنوز به این نامه واکنشی نشان نداده، اما در واکنش به نامه محسن هاشمی گفته بود او «برای خودش آینده‌ای ترسیم کرده و دنبال حذف موانع است».

در این راستا نیز معاونت‌های خواهران بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی، با انتشار بیانیه‌ای ، انقلاب ۵۷ را در ستیغ عظمت و اقتدار توصیف کردند و نوشتند: تاوانش همین هجمه‌های جهانی و تحریم‌های ظالمانه و برخوردهای مغرضانه است.

 

این تشکل در پایان بیانیه خود از قوه قضائیه خواسته‌اند «به‌عنوان مرجع قانونی حفاظت از حقوق انقلاب و ملت در این مهم ورودی انقلابی نماید».