جنایتکاران رژیم، یک بار دیگر، جوانی را در زیر شکنجه های غیرانسانی به قتل رساندند

سامانه های خبری یک بار دیگر فاش ساختند که شکنجه گران رژیم جوانی را هنگام عملیات بازپرسی و با وارد شکنجه های غیرقابل تحمل به پیکر وی، او را به قتل رسانده اند.

سایت خبری “نه زندان نه اعدام” در خبری در این زمینه نوشت که  باز هم در گوشه ای از ایران اینبار در شهرستان خرم‌بید (قادراباد) استان فارس جوانی به نام جواد خسروانیان از اهالی این شهرستان در اثر شکنجه ماموران کلانتری و اگاهی با نام های  اکبری و دهقان به قتل رسید ه و سپس جسد بی جانش را تحویل بیمارستان دادند.

به گزارش این سایت خبر ی خانواده و تعداد زیادی از اهالی شهرستان خرم‌بید (قادرآباد) در استان فارس در اعتراض به قتل جواد خسروانیان در زیر شکنجه بدست ماموران انتظامی حکومت ایران ، با در دست داشتن  دست نوشته هایی از جمله به کدامین گناه او را کشتید و جلادان ننگ تان باد ، در مقابل اداره آگاهی این شهرستان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

در ادامه این گزارش امده است که دادستان و فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان خرم‌بید اجازه ندادند که این قتل رسانه‌ای شود.

2 دیدگاه‌

 1. به نظر می رسد ریس کل دادگستری فارس همین اقای که جدیدا گذاشتن توانایی کنترل و اداره فارس را ندارد . قتل دردناک امام جمعه کازرون و الان مشکلات به وجود آمده توسط ماموران ناجا که ضابطان قضائی هستند . نشان از عدم توانایی این فرد برای اداره یک استان بزرگ مانند فارس دارد . جناب ریسی باید فوری واکنش نشان دهند و یک مدیر متخصص و کارامد برای دادگستری فارس تعیین کند وگرنه همه روزه شاهد چنین حوادثس در فارس خواهیم بود

 2. ما باید بنشینیم و بگذاریم که عربهای تازی جوانان کوروش را هم به قتل برسانند! شرم بر ما.

  اخوندها میخواهند از اروپا ۱۵ میلیارد دلار بگیرند که بتوانند به حزب الله و مزدوران دیگرشان دستمزدشان را بدهند و در قبالش هم مانند چهل سال گذشته نفت ما را بدزدند و به اروپاییان بدهند.
  این اخوندهای دزد همین چند ماه پیش هم ۵ میلیارد دلار از روسیه گرفتند و بعد هم در ماه پیش دریای مازندران ما را بطور کامل به روسها بخشیدند. اما ایا به ما که صاحبان ان دریا بودیم توضیحی دادند؟؟؟

  ایا ما مردمی بی غیرت تر از خودمان در جهان میتوانیم پیدا کنیم که ساکت مینشینند و میگذارند که یک حکومت اشغالگر جانشان را یا زیر شکنجه و یا با جنگ بگیرند و یا باگشنگی و ستم انها را با مرگ تدریجی بکشند؟ و
  بخشیدن خاکمان به اجنبیان هم که جای خود دارد!

  به راستی که برای چهل سال اخوندهای خونخوار ازادی را با زور اسلحه و با زیر پا گذاشتن حقوق بشری از ما گرفته اند و ان هم به خاطر ان است که خود ما گذاشته ایم که از سکوت ما و از پشت همدیگر نبودن ما سوع استفاده کامل را بکنند.
  ایا اشتباه گفته ایم زمانی که بگوییم ما خودمان اجازه داده ایم که اخوندان مزدور ایران را بهشت زمینی خود بکنند و ان را یک جهنم سوزان برای ما؟ از خواب عمیقمان بایستی بیدار شویم که این یک کابوس نیست و واقعیت محض است!!!!!

Comments are closed.