جنگ نرم دشمن از طریق پوشک و نوار بهداشتی! ابوالفضل محققی

نظریه جدید حجت الاسلام ذوالنور، رئیس کمسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس

نخستین تظاهراتی که بیاد دارم وسخت ترسیدم به شصت سال قبل بر می‌گردد. نوشتم وتعجب کردم زمان چه با سرعت گذشت.

آیا به راستی شصت سال از اقتتاح گرمابه شهرداری نخستین گرمابه با دوش‌های خصوصی در شهر ما زنجان می‌گذرد؟

بسته شدن بازار، ریختن طلاب وملاهای شهر به خیابان‌ها ونهایت تجمع مقابل گرمابه نو بنیاد شهرداری و سنگ باران پنجره‌های کوچک نمره‌های خصوصی که از بالای به خیابان گشوده می‌شدند.

ملا‌ها فریاد می‌کشیدند “وا مصیبتا دین رفت! ایمان رفت! می‌خواهند مردها و زنهای ما را نجس کنند. نطفه کودکان ما را با نجساست ببندند. پنجره‌ها را بطرف خیابان گذاشته‌اند که فحشا را ترویج کنند. می‌خواهند فردی، طلبه‌ای وقتی از زیر این پنجره‌ها رد می‌شود با شنیدن صدای دوش و تجسم زنی که زیر آن دوش می‌گیرد. حالی به حالی گردد”. این کلمات را هنوز زنجانی‌های آن دوره بیاد دارند.

هرگز در تصور کسی نمی‌گنجید که روزی این حالی به حالی شده‌گان از صدای دوش حمام، زمام کشور به دست گیرند و آن کنند که بعد از شصت وپنج سال که جهان سریع‌ترین تغییر در راستای فن‌آوری و دست آوردهای علمی را طی می‌کند، ما هنوز در گیر توطئه دشمن در ساختن حمام دوش دار و پوشک نازا کننده کودکان و زنان باشیم.

نماینده آخوند مجلس “ذوالنور” که ناسلامتی رئیس کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجیست، “کار آمد جنگ نرم” نیز هست، می‌گوید: “امروز یکی از بستر‌های آسیب به جهت عرصه بیو تروریسم است که کمتر مورد توجه قرار گرفته، گاهی دشمنان پنبه‌هایی که با آن پوشک بچه ومشابه آن (بخوانید «نوار بهداشتی» که به خاطر محجوب بودن آخوند جماعت از کلمه «مشابه» استفاده شده) را به گونه‌ای تهیه می‌کنند که موجب عقیم سازی شود! ” ذوالنور چهارده آبان سالن همایش‌های بین المللی صدا وسیما

به نظر می‌رسد نرمی پوشک بچه و نوار بهداشتی خانم‌ها که ایشان با کلمه مشابه پوشک از آن نام برده‌اند باعث شک این استاد مبارزه با نرم افزار‌های دشمن و کشف رمز خوابیده در نوار بهداشتی شده است.

تکرار طنز تلخ تاریخ است با این سرزمین بعد از هزار و چهارصد سال!

زمانی که رهبر “یا علی گویان” پا به جهان می‌نهد و یکی از حضرات با تفی بر دست زنی نازا، او را باردار می‌کند و “مجله طب اسلامی” می‌نویسد “قنداق سنت اهل بیت است پوشک هجوم تمدن جاهلانه غربی وزندگی احمقانه اروپائی که باعث اختلال در خون رسانی به موضع تناسلی و ایجاد معضلاتی مانند کوچکی آلت تناسلی وبیماری‌های رحمی وتخمدانی… می‌گردد”.

یا خبرگزاری رسمی حوزه درمصاحبه روز چهارده آبان سال نود و هشت با “استاد تبریزیان! “مدرس طب اسلامی در حوزه طلاب قم افاضه می‌کند: “طب اسلامی، طب انبیاء است و قدرت درمان ایدز و‌ ام اس را هم دارد. ما در احادیث تمام اصطلاحات امروز پزشکی را داریم. کلمه عرق به جای ژن! کلمه شیطان به جای میکروب و ویروس. طبق آمار دقیقی که در دانشگاه انجام دادیم معلوم شده که وقتی مسلمان‌ها دعا می‌کنند هشتاد درصد خوب می‌شوند ولی مسیحیان که دعا می‌کنند بیست در صد. سوره یاسین و اسماء الهی را بکار گرفته‌ایم ومعلوم شده که برای معالجه بیماری «ام اس» کدام نام باید گفته شود و یا…. “. مصاحبه‌ای طولانی که عمق فاجعه رفته بر علم و تعمیق و تکریم جهل را در این چهل سال جاهلیت حکومت گران را به تمامی و روشنی نشان می‌دهد.

“جای آن است که خون موج زند در دل لعل
زین تغابن که خزف می‌شکند بازارش”
حافظ

بعد از تورقی در مطبوعات رژیم در حوزه‌های آخوندی به این نتیجه می‌رسی که ذوالنور با هوش‌تر از این آخوند‌های دیگر است. هم به خاطر جایی که در مجلس گرفته و هم حداقل در این چند ساله از دایره المعارف حداد عادل برخی کلمات مانند پدافند عامل و غیرعامل، محصولات تراریخته، جنگ نرم و سپهر سیاسی را فرا گرفته که او را قادر می‌سازد در پوشک بچه عظمت جنگ نرم و کید دشمن را کشف کند. کاری که به مراتب از کشف آقای تبریزیان که شیطان را معادل میکروب و ویروس می‌داند کاراتر، هشدار دهنده تر و موثرتر در حفظ امنیت ملی است. این هوش ذوالنور است که کشف می‌کند چگونه دشمن می‌خواهد گفته و خواست رهبر فرزانه انقلاب را که خواهان ازدیاد نسل است! از طریق پوشک نرم و نوار بهداشتی نقش بر آب سازد و مانع از ازدیاد جمعیت در‌ اُم‌القرای اسلامی شود.

باز بگوئید که مجلس شورای اسلامی مرکز تجمع نخبگان این مملکت نیست!

“مجلس در راس امور است”. شرکت در انتخابات مجلس فریضه و رای به ذوالنور‌ها برای خنثی کردن توطئه دشمنان در پوشش پوشک بچه، از اوجب واجبات.