جهاد اسلامی آزادی فلسطین، وابسته به رژیم ایران: « تل آویو را با حملات موشکی، با خاک یکسان می کنیم»

جهاد اسلامی آزادی فلسطین، وابسته به رژیم ایران: « تل آویو را با حملات موشکی، با خاک یکسان می کنیم»

جهاد اسلامی آزادی فلسطین، وابسته به رژیم ایران، تهدید می کند که تل آویو را با حملات موشکی، با خاک یکسان خواهد کرد

سرکرده گروه تروریستی جهاد اسلامی آزادی فلسطین، که دست نشانده و مزدور حکومت اسلامی ایران در نواحی فلسطینی نشین است، در یک رجزخوانی تازه تهدید کرد که اگر اسرائیل در آینده مواضع تروریستی در غزه را هدف حمله قرار دهد، آن گروه شهر تل آویو و دیگر شهرها و آبادی های اسرائیلی در مرکز کشور را موشک باران خواهد کرد.

زیاد نحاله، سرکرده جهاد، که چندی پیش دوباره میهمان حکومت اسلامی ایران در تهران بود، در یک همایش که روز گذشته (پنجشنبه) در آستانه برگزاری راهپیمایی موسوم به روز جهانی قدس در غزه برپا شده بود، در ادامه یاوه سرائی خود افزود: «روز قدس بخشی از تلاش برای مختومه اعلام کردن پرونده فلسطین است».

حسن روحانی نیز در سخنان دو روز پیش خود، به گروه های ترور فلسطینی توصیه کرده بود که با حملات گسترده موشکی، شهروندان اسرائیلی را هدف قرار دهند تا بتوانند تلفات سنگین تری به اسرائیل وارد سازند.

همچنین یکی از فرماندهان سپاه پاسداران با نام سپاهی رمضان شریف، که مسؤول تحریک فلسطینیان به ادامه عملیات مسلحانه علیه اسرائیل است، در سخنانی گفت که فلسطینیان از کاربرد سنگ در جدال با اسرائیل به کاربرد موشک رسیده اند و باید آن را گسترش دهند.

زیاد نخاله در سخنرانی خود گفت که سازمان او بیشترین تلاش خود را انجام خواهد داد تا طرح صلح ایالات متحده را به شکست بکشاند. سازمان های ترور فلسطینی با این طرح به شدت مخالفت ورزیده اند و رژیم ایران نیز تنها حکومت اسلامی است که قاطعانه علیه این طرح سخن می گوید و بر این هدف پای می فشارد که فلسطینیان به مبارزه مسلحانه تا نابودی اسرائیل ادامه دهند.

در تهران، فردی به نام ناصر ابوشریف که او را نماینده جهاد اسلامی در ایران معرفی کرده اند، در سخنانی ادعا کرد که آن گروه می تواند اسرائیل را شکست دهد و قدس (یعنی اورشلیم) را آزاد کند.

این فرد در سخنان تملق گویانه خود نسبت به حکومت اسلامی ایران که هرسال صدها میلیون دلار پول در اختیار این سازمان تروریستی قرار می دهد، از جمله گفت: «یکی از کارهای بزرگ امام خمینی، معرفی کردن آمریکا به عنوان شر مطلق بوده است».

6 دیدگاه‌

 1. جمهوری اسلامی هیچ غلطی نمی تواند بکنند ما در کنار مردم اسرائیل و دولت اسرائیل هستیم و ازاسرائیل حمایت می کنیم خدا نکنه جنگ اتفاق بیافتد چون قربان اش ما ملت هستیم اگر روزی جنگ اتفاق بیافتد با اولین ایرانی خواهم بود برای دفاع از اسرائیل دفاع خواهم کرد و در کنار ارتش اسرائیل می جنگم در برابر مزدوران جمهوری اسلامی

 2. امتحانش مجانی است اگر حکومت تروریست اسلامی با پول یک سری تروریست و مزدور را به اسم جهاد اسلامی بر علیه اسرائیل بسیج کرده است ما افتخارمان این است که نه تنها یک سنت از اسرائیل کمک مالی نمی‌گیریم بلکه خودمان در راه دفاع از سرزمینمان از هزینه های شخصی خودمان خرج میکنیم زیرا ما برای اعتقاداتمان مبارزه میکنیم . با این حال هنوز راه درازی داریم تا خودمان را به دنیا معرفی کنیم . بالاخره روزی باید آخرین نبرد را با دشمنان یهود انجام دهیم و قطعأ در آن روز پیروز خواهیم بود . امتحانش مجانی است ، اگر کوچکترین اقدامی بر علیه اسرائیل عزیز انجام دهید با تمام قدرت داخل ایران با رژیم اسلامی مبارزه میکنیم . رژیم اشتباه استراتژیک نکند که به خیال خود جنگ را از ایران دور خواهد کرد و در اسرائیل آتش روشن کند ، ما آتش را در قلب ایران برایشان روشن میکنیم . ( نئوهاگانا شاخه ایران )

 3. قرآن سوره مائده آیه ۲۱
  موسی به فرزندان اسراییل: “ای مردم من، وارد سرزمین مقدس (اورشلیم) شوید، مکانی که الله برای شما در نظر گرفته است، و هرگز برنگردید که بازنده خواهید شد”

  زمانی که شوروی بود و کمونیست های عقده ای، روس ها را می کشتند، نقشه برآن بود که برای کنترل اروپا، اسرائیل را توسط اسلامی که افسارش در دست کمونیستهاست به زانو درآورند. وگرنه محمد که دستور اکید داده است رو بسمت مکه برگردید و آن مسجدالاقصی هم توسط نوه یزید برای رقابت با حکومت مکه ساخته شد

 4. فلسطین تبدیل به یک کاندوم شده است که حکومت های فاسد برای فرار از جوابگویی به فقر و فلاکت مردمشان وارد این کاندوم چندین بار مصرف شده می شوند
  از حکومت آخوند تا سلطان ترکیه و کشورهای عربی

 5. یکی از دلایلی که فلسطینی ها پس از قریب هفتاد سال هنوز وضع اقتصادی و اجتماعی بدی دارند این است که همیشه در حال پاسداری از منافع کشورهای دیگری مثل رژیم اسلامی ایران بوده اند

 6. ماهمگی کتک خورده وزجر وزندانی کشیده جمهوری اسلامی ایران هستیم و عمق فاجعه این رژیم را ازداخل میدانیم ونمیگذاریم که رژیم پلید درسایرنقاط دنیا سنگ اندازی کند ودست به خرابکاری بزند و حداقل کارمان شاید این باشد که درهیچ انتخاباتی حضور پیدا نکرده ایم تا ازقدرت بیفتد و درانتخابات امسال نیز چنین خواهیم کرد. شعارهای پوچ عده ای نمیتواند به اقتدار دولت وملت اسرائیل خللی واردکند و بدرد همان نخاله دانی میخورد سخنان زیاد ازحد نخاله وفعلاً نان شب آنها ازطریق جیره خواری توسط جمهوری اسلامی ایران تامین شده و میشود وحق وحقوق ملت ایران بصورت دلار وفرانک ویورو به گلویشان میرود وبهتر است کاری برای خودشان دست وپا کنند وازاین مفت خوری فضاحت بارنجات یابند.

Comments are closed.