گروه جهاد اسلامی وابسته به رژیم ایران: «اسرائیل به جنگ تمام عیار در غزه دست زده است»

به دنبال کشته شدن سه فرد مسلح فلسطینی در مرز غزه با اسرائیل، که قصد داشتند با رخنه یابی به داخل اسرائیل، به عملیات آدم کشی دست بزنند، گروه تروریستی جهاد اسلامی آزادی فلسطین، مانند همیشه زبان به تهدید گشود و ادعا کرد که قادر است اسرائیل را به آتش بکشد.

این سه تن دو روز پیش، هنگامی که با پاره کردن جدار سمی در مرز، قصد رخنه یابی به خاک اسرائیل و انجام عملیات تروریستی داشتند، هدف آتشباری قرار گرفتند و پیش از آن که بتوانند به اسرائیل تجاوز کنند، از پای درآمدند. آن ها مقدار زیادی جنگ افزار سبک با خود حمل می کردند.

گروه تروریستی جهاد اسلامی تهدید کرد که به شدت از اسرائیل انتقام خواهد گرفت و این کشور را به آتش خواهد کشید. در گزارش های پیشین گفته شده بود که حماس خواهان بحرانی کردن اوضاع نیست و سه فرد هلاک شده، عضو آن سازمان نبوده اند.

سازمان های ترور، همیشه هنگامی که چریک های آن ها کشته می شوند، علیه اسرائیل زبان به تهدید می گشایند.

رسانه های حکومت ایران از قول فردی به نام داود شهاب سخنگوی جهاد نوشتند: «اگر اسرائیل به عملیات خود علیه جهادگران فلسطینی ادامه دهد، غزه به جهنم آنان تبدیل می شود». او گفت که اسرائیل به یک جنگ واقعی علیه آن چه که او “مقاومت فلسطینی” نامید، دست زده است.

یک گروه از سرکردگان جهاد اسلامی اخیرا از تهران دیدن کردند و دستورالعمل های تازه ای علیه اسرائیل به آنان داده شد.

2 دیدگاه‌

  1. سپاه قدس با دزدی از خزانه ملی ایران خرج اعمال تروریستیش را میدهد. پس اگر دست ابر دزدان از خزانه ملی کوتاه شود تمام این حیوان گری ها اتمام خواهد یافت..
    در ضمن تا حالا کسی از رعیس بانک ملی پرسیده که تو با چه اجازه ای وبه چه دلیلی در بانک را برای دزدان باز گذاشته ای که بیایند و چپاول کنند؟ پس حساب و کتابت کو؟
    وقتی که نود میالیارد دلار پول نقد بی زبان را در پارسال و یک میلیارد دلار هم امسال از بانک ملی خارج کردند چرا رعیس بانک از انها یک رسید نگرفت؟ این که هیچ است اگر مملکت درو پیکر داشت روسیه دستش را توی دریای مازندران دراز نمیکرد و چین و هندوستان هم که ًً….
    همه در رژیم اخوندی یک سهمی از ایران مبطلبند و ان هم برای مفتی!!؟

Comments are closed.