جهانگیری معاون رئیس جمهوری، از آزادی رسانه ها در افشاگری و مبارزه با ابعاد فساد، دفاع کرد

جهانگیری گفت: به تازگی با باز شدن چند پرونده فساد مالی و اداری موجی تبلیغاتی درباره برنامه قوه قضاییه ایران برای مبارزه با فساد به راه افتاده است

معاون اول رئیس جمهوری روحانی خواستار آزادی رسانه ها شد و گفت: تنها  راه مبارزه با فساد آزادی رسانه‌ها است

اسحاق جهانگیری، افزود:  عزم مبارزه با فساد امر مبارکی است و دولت از آن حمایت می کند ضمن آنکه برخورد با پرونده های فساد در جمهوری اسلامی باید فراگیر و عادلانه باشد زیرا برخورد جناحی و تبعیض‌آمیز با مفسدان آفت مبارزه با این پدیده زشت و شوم است.

جهانگیری گفت: به تازگی با باز شدن چند پرونده فساد مالی و اداری موجی تبلیغاتی درباره برنامه قوه قضاییه ایران برای مبارزه با فساد به راه افتاده است.

وی افزود: راهکار مبارزه با فساد شفافیت، نظارت عمومی و آزادی رسانه‌ها است زیرا عملکردهای پنهان و مخفی کاری‌ها فساد را در جامعه گسترش می دهد.

اشاره جهانگیری به جدال اخیر بین آخوند یزدی و لاریجانی است که با نامه نگاری در فضای اجتماعی یکدیگر را به فساد اجتماعی و خیانت به نظام متهم کردند .

معاون اول  رییس جمهوری ایران در صورتی از آزادی رسانه ها سخن می گوید که به گفته برخی منابع خبری ایران در حال حاضر یکی از بزرگترین زندان‌های روزنامه‌نگاران در جهان است. مسعود کاظمی و مرضیه امیری از روزنامه‌نگارانی هستند که به تازگی در ایران به زندان محکوم شده‌اند.

4 دیدگاه‌

  1. زمانیکه خاتمی ریس جمهور شد وفساد حکومتی ها هنوز درز به رسانه ها پیدا نکرده بود، به سفارش اقای حضرت ایت العظمی امام رفسنجانی، خاتمی سه وزارتخانه صنایع، صنایع سنگین، و معادن وفلزات را ادغام کرده تصدی انرا به اقای جهانگیر سپرد. ایشان بهنگام ترک استانداری اصفهان و بسوی تهران جهت ان وزارتخانه سه قلو، بمدت ۴۵ روز سه کامیون خاور اثاث از خانه دولتی اش بیرون میکشیدند، همه دزدی و اهدایی!!!؟

  2. تو وجودت پر از فساد و مزدورگریست وگرنه در یک رژیم اشغالگر خونخوار و تروریست فعال نمیبودی!

    عوضی، گوش کن و یادت باشد که ما خواهان درمانی برای این فسادهای تمام نشدنی هستیم ونه افشاگری انها، مخصوصا که نظر یک خونخوار اجنبی مانند تو در کار باشد.

  3. راستی چرا در باره اتش سوزی عمدیتان در جنگلهای زاگرس افشاگری نمیکنید و هر کسی هم که به کمک میرود دستگیر میکنید؟؟؟؟!!!

    حدود یکماهاست که این جنگلها در زیر اتش هستند و ارتش و پاسدارها هم به حفاظت از اخوندها مشغولند!!!

Comments are closed.