جهانگیری وعده داد : مطمئن باشید نسبت به واردات واکسن اقدام خواهیم کرد 

با نزدیک شدن انتخابات حکومت ایران مسئولان رژیم فعال می شوند، و به یاد مشکلات و دردهای مردم می افتند، اسحاق جهانگیری ، معاون اول روحانی در دیدار با نخبگان، جوانان و فعالان اجتماعی و فرهنگی استان خوزستان ‌گفت: مطمئن باشید دولت نسبت به واردات واکسن معتبری که مورد تایید وزارت بهداشت باشد اقدام خواهد کرد و با وجود محدودیت منابع ارزی، ارز مورد نیاز واردات واکسن مهیا شده است.

یادآور می شود که استان خوزستان علیرغم داشتن ذخایر نفت و گاز یکی از فقیرترین و محروم ترین استان های ایران است و در آبان ۹۸ بیشترین اعتراضات،  کشته ها و بازداشت ها را داشت

جهانگیری، در ادامه مدعی شد:  باید تلاش کند از طریق گفتگو راهی برای حل مسائل کشور پیدا کنیم.

او در ادامه گفت: علی‌رغم این سرمایه‌گذاری‌ها در کشور، شاهد نارضایتی، نگرانی و گلایه‌های انباشته در مردم هستیم که ریشه این نارضایتی‌ها، احساس تبعیض و نابرابری اجتماعی و اقتصادی است.

جهانگیری با اعتراف به بدبختی و فقر و فساد در ایران گفت:  مردم بیش از نداری، از تبعیض رنج می‌برند. مردم احساس می‌کنند در تقسیم مسئولیت‌ها به‌جای شایستگی، روابط و تبعیض حاکم است. باور جامعه این است که با عده‌ای با بغض و کینه و با عده‌ای دیگر با مدارا برخورد می‌شود. احساس مردم درباره فساد این است که عده‌ای در کشور در حال غارت و کسب ثروت و عده‌ای به نان شب محتاج هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود درباره موضوع واکسن کرونا، تأکید کرد: مطمئن باشید دولت نسبت به واردات واکسن معتبری که مورد تایید وزارت بهداشت باشد اقدام خواهد کرد و با وجود محدودیت منابع ارزی، ارز مورد نیاز واردات واکسن مهیا شده است.

به گزارش رسانه ای اجتماعی هنگام دیدار جهانگیری از خوزستان، با اعتراض مردم خشمگین  بندر خورموسى(سربندر) علیه فقر و نداری روبرو شده است