جواد ظریف در سخنانی غیر دیپلماتیک اقدامات پرزیدنت ترامپ را احمقانه خواند و همچنین جان بولتون و مایک پمپئو  و بنیامین نتانیاهو را قصاب و جنگ طلب نامید

ظریف روز چهارشنبه با ادبیاتی غیر دیپلماتیک و وقیحانه دولت آمریکا را دزد سرگردنه نامید

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه حکومت اسلامی اقدامات پرزیدنت ترامپ بر علیه حکومت ایران را احمقانه دانست و همچنین جان بولتون و مایک پمپئو  و بنیامین نتانیاهو را قصاب و جنگ طلب نامید.

جواد ظریف با انتشار توییتر ای خطاب به پرزیدنت ترامپ نوشت:آقای ترامپ، کارزار انتخاباتی تو علیه مداخلات احمقانه پرهزینه بود. دارودسته تبهکار جنگ‌طلب و قصاب‌ها، تیم بدنام B (بولتون، بیبی نتانیاهو، بن سلمان و بن زائد)، برای چیزی بسیار فراتر از آنچه تو برای آن چانه می‌زنی، نقشه کشیده‌اند.

ظریف که در نیویورک به سر می برد و ظاهرا برای شرکت در مجمع سازمان ملل و دیدار با دبیرکل سازمان ملل به ایالات متحده سفر کرده در دو روز گذشته و پس از اعلام آمریکا مبنی بر تمدید نکردن معافیت های نفتی ۸ کشور خریدار نفت ایران چندین سخنرانی و توییتر و البته تهدید را نسبت به پرزیدنت ترامپ و دولت آمریکا انجام داده است.

ظریف روز چهارشنبه با ادبیاتی غیر دیپلماتیک و وقیحانه دولت آمریکا را دزد سرگردنه نامید و اکنون نیز با انتشار این توییتر اقدامات پرزیدنت ترامپ را احمقانه و وزیر خارجه و همچنین مشاور امنیت ملی کاخ سفید و نخست وزیر اسراییل را جنگ طلب و قصاب نامید.

این سخنان ظریف و دیگر مقام های حکومت اسلامی نشان از استیصال و سردرگمی و همچنین هراس دارد.

ایالات متحده در روزهای اخیر بر سیاست فشارحداکثری در برابر رژیم اسلامی تاکید چند باره داشتند و پرزیدنت ترامپ با انتشار توییتری نوشت:ما در سیاس فشار حداکثری خود بر حکومت ایران قاطغ هستیم.

5 دیدگاه‌

  1. آقای جواد ظریف ظاهرا اعدامهای سال ۶۷ یادت رفته که چه کشتار و قصابی راه انداختید … امروز شما با شیطنتهایی که در منطقه انجام میدهید آرامش کل منطقه و حتی جهان را به هم زده اید …
    قصاب و جنگ طلب خود شما هستید به همین زودی تک تک شما را به فاضلاب تاریخ خواهیم فرستاد
    پاینده ایران پاینده اسراییل

  2. دزدسرگردنه وبلکه فراتراز آن کلیه عوامل فعلی وقبلی جمهوری اسلامی ایران میباشند که به سرکردگی چوپان دروغگو یعنی حسن روحانی اموال وثروتهای به امانت گذاشته مردم ایران زمین را در مراکز مالی واعتباری رسمی با مجوز بانک مرکزی به یغما بردند وگفتند غیر مجاز بودند. شاید خیال کنی که حتی میتوانی سر ترامپ و بن سلمان و ناتانیاهو و بولتون و بن زائ و پنس راکلاه بگذاری ولیکن سر ۸۰ میلیون ایرانی را نه.

  3. امیدواریم شر این رزیم دزد و تروریست بزودی کنده شود و ایران و منطقه و دنیا شاهد محاکمه این قاتلان و شیادان اسلامی بشوند .درود بر اسرائیل و هم وطنم منشه امیر

  4. سخنان احمقانه فقط از گاو گند چاله دهان اشغالگران فاشیست مسلمان بیرون می اید، رذل و دزد سرگردنه منجواد ظریفکار و اربابان خون خوارش هستند، براستی چرا آمریکا اجازه می دهد این فرد جانی بالفطره پا به نیویورک بگذارد؟ جنایتکار ظریفکار را باید در نیویورک دستگیر و به جرم چهل سال آدم کشی ، اختلاس و ایران بر باد دهی محاکمه شود.

  5. جواد ظریف خود ا ….مق است، ترامپ و تیمش بسیار خوب آخوندها را شناخته اند، گاو گند چاله دهان ظریف را فقط مشت محکم ناتانیاهوی دلاور می تواند خورد کند و ببندد.

Comments are closed.