جواد ظریف دولت آمریکا را دزدان سر گردنه نامید که دیگران را نیز تشویق و تهدید به دزدی می‌کنند

مقام های حکومت اسلامی که آشکارا از این تصمیم دولت ایالات متحده خشمگین و همچنین در استیصال به سر می برند هر کدام زبان به تهدید و دشنام نسبت به ایالات متحده گشوده اند.

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه حکومت اسلامی در گفتگو با رسانه های حکومتی در نیویورک گفت: آمریکا از دزد سر گردنه هم بدتر است  چرا که دزد سر گردنه مردم را مجبور نمی کرد که همراه با او دزدی کنند.

ظریف در ادامه گفت:دولت ایالات متحده نه تنها خود دزدی می کند بلکه دیگران را هم فرا می‌خواند که اگر همراه با او  دزدی نکنند آنها را مورد تحریم و مجازات قرار خواهد داد.

روز دوشنبه مقام‌های دولت پرزیدنت را اعلام کردند که معافیت های نفتی شش ماهه ای که به هشت کشور برای خرید نفت از حکومت اسلامی اعطا کرده بود را تمدید نخواهد کرد از تاریخ دوم ماه می هیچ کشوری حق ندارد که نفت ایران را خریداری کند.

مقام های حکومت اسلامی که آشکارا از این تصمیم دولت ایالات متحده خشمگین و همچنین در استیصال به سر می برند هر کدام زبان به تهدید و دشنام نسبت به ایالات متحده گشوده اند.

ظریف بار دیگر ادعا کرد که به تحریم های نفتی اجرا شده توسط دولت ایالات متحده و همچنین معافیت های اعطا شده و لغو معافیت ها نیز اعتنایی نمی کنند.

جواد ظریف در ادامه سخنان خود تایید کرد که فشارهای ناشی از بازگشت و اجرای تحریم ها بر مردم  وجود دارد و ادعا کرد که دولت اقداماتی را در زمینه کاهش این فشارها بر مردم انجام خواهد داد.

ظریف دولت حسن روحانی و حکومت اسلامی اگر نتوانند نفع بفروشند چگونه می توانند در برابر فشارهای اقتصادی فروپاشی اقتصادی که کارشناسان اقتصادی آن را پیش بینی کردند مقاومت کنند.

علی خامنه‌ای رهبر حکومت اسلامی نیز امروز در سخنان خود ادعا کرد که هیچ کس نمی تواند مانع از فروش نفت ایران شود.

به گفته علی خامنه‌ای هر قدر که بخواهیم و اراده کنیم  نفت را صادر و به فروش می‌رسانیم.

از ابتدای ماه نوامبر ۲۰۱۸ و اجرایی شدن تحریم نفت ایران توسط ایالات متحده دولت پرزیدنت ترامپ اعلام کرد که هدف از اجرایی شدن تحریم نفت ایران به صفر رساندن فروش نفت ایران می باشد.

مقام های حکومت اسلامی از جمله حسن روحانی در گذشته ادعا می کردند که ایالات متحده نخواهد توانست فروش نفت ایران را به صفر برساند.

اما اکنون با فرا رسیدن موعد اتمام معافیت اعطاء شده توسط ایالات متحده به هشت کشور و تمدید نشدن این معافیت ها انتظار می رود که دولت ایالات متحده هرچه بیشتر به هدف خود مبنی بر به صفر رساندن فروش نفت ایران و فشار حداکثری بر حکومت اسلامی  نزدیک‌ شوند.

جواد ظریف که  برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل و دیدار با دبیر کل سازمان ملل به نیویورک سفر کرده است شب گذشته نیز در آستانه ورودش به نیویورک گفته بود

3 دیدگاه‌

 1. جواد ظریف گوش وچشم وزبان بسته بیشعور این دزد سرگردنه بدان همان دکتر حسن روحانی (حسن فریدون) وولی الله سیف ودارودسته دستنشانده اش در مراکز اقتصادی ومالی وبانکها وموسسات مالی واعتباری دارای صددرصد مجوز رسمی ازبانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بوده وهست نه آمریکا.
  جواد ظریف بیشعور ونفهم میلیارد میلیارد میلیارد میلیارد تومان از اموال وثروتهای به امانت گذاشته شده مردم در برخی از بانکها وتمامی موسسات مالی واعتباری دارای مجوز از بانک مرکزی توسط این دزدان واختلاسگران حکومت جمهوری اسلامی ایران که از دزد سرگردنه هم بدتربوده وهستند کلا به یغما وهوا رفت و تابحال هم دزانش به دادسرا ومحاکم قضایی ارجاع داده نشده اند. مگر کسی میتواند این دزد سرگردنه حسن روحانی وولی الله سیف را حتی بازخواست کند؟؟؟ مگر کسی صادق آملی لاریجانی را باخواست کرده است برای دزدیهای سرپوشیده اش؟؟؟ ای چوپان های دروغگو بروید و اصل دزد را معرفی وآشکار کنید به مردم ایران. آمریکا اموال مردم را توجیبش نکرده وندزدیده است بلکه این شما هستید که میدزدید و میگوئید که آمریکا دزد است این شگرد شماست دیوث های بی دین و ایمان خدا جوابتان را سریعتر بدهد به درک اسفل اسافلین بفرستتان. دروغ میگن آمریکا دشمن ماست دشمن همینجاست. اسلام رو پله کردید و مردم را ذله کردید.

 2. آری،بسیار خوب!
  از همه و دیدگاه دزد،
  همه مثل خودشند.
  با تشکر،
  به خدا خیلی ناراحت و غمگینم قلک بچه ام را جهت امرار معاش شکستم،
  افسوس(آه و نفسی که سرشار از بوی ناخوش سوختیگه،وچشمای خیس)
  خدایا تو دیگرکجایی؟!

 3. دزد سرگردنه همان اذناب خون خوار خمینی هستند که مملکت را اشغال و غارت کرده اند، ظریف فرومایه اگر آمریکا بد است، چگونه تو سالیان سال بر خوان نعمت آمریکا نشسیتی و بچه های حرام لقمه ات را در بهترین امکانات در کشور آمریکا بدنیا آوردی و پاسپورت آمریکا را برایشان گرفتی؟ چرا آمریکا با این جانیان مماشات می کند و آنها را پاسپورت می دهد؟ یک فرد عادی ایرانی نمی تواند ویزای آمریکا بگیرد ولی امثال ظریف و آنان که در آلمان ترور می کردند اکنون در آمریکا ی امن نشسته و از رژیم ترور دفاع می کنند، آمریکا باید این دو گانگی سیاسی را کنار بگذارد و با تمام قوا تروریست‌های چون ظریف را دستگیر و زندانی کند.

Comments are closed.