جوزف لیبرمن میگوید:بدون یک توافق تازه ایران با یک انقلاب تازه روبه رو خواهد شد

لیبرمن افزود شیوه‌ای که از طریق آن برخی رهبران اروپایی به توافق هسته ای با ایران چنگ زدند جالب است چرا که این توافق نهایتاً از بین خواهد رفت

جوزف لیبرمن سناتور پیشین آمریکایی میگوید  بدون یک توافق تازه و همه جانبه ایران با یک انقلاب جدید روبرو خواهد شد.

جوزف لیبرمن سناتور پیشین ایالات متحده در حاشیه نشست ۲۰۱۸ ایران- اتحاد علیه ایران هسته ای در نیویورک گفت کار ایران به جایی خواهد رسید که یا باید وارد یک توافق تازه و خوب بااما شود و یا اینکه با یک انقلاب دیگر در ایران روبرو خواهد شد.

جوزف لیبرمن که رئیس اتحاد علیه ایران هسته‌ای است همچنین گفت که او از اینکه پرزیدنت ترامپ روز سه شنبه و در جریان سخنرانی خود در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد از رهبران جهان خواست که فشار اقتصادی را بر ایران حفظ کنند قدردانی می‌کند.

وی افزود که باشد که ایران رژیم خود را تغییر دهد.

لیبرمن افزود شیوه‌ای که از طریق آن برخی رهبران اروپایی به توافق هسته ای با ایران چنگ زدند جالب است چرا که این توافق نهایتاً از بین خواهد رفت و در همین حال کسب و کارهای آنها در حال خروج از ایران هستند.

۵ طرف باقی مانده در توافق هسته ای ایران- چین- فرانسه- آلمان -اتحادیه اروپا و روسیه روز دوشنبه و پس از ملاقات با یکدیگر در نیویورک طی بیانیه ای اعلام کردند که آنها توافق کردند که یک نظام پرداخت مالی تازه را ایجاد کنند تا از آن طریق بازرگانی و کسب و کارشان را با ایران از گزند تحریم‌های ایالات متحده بر علیه ایران مصون بدارند.

به گفته آگاهان این کار نه تنها مشکلات ایران را برطرف نخواهد کرد بلکه کشورهایی چون هند -روسیه و چین از این موقعیت به نفع خود سودهای کلانی خواهند برد و در معاملات پایاپای به جای پول نفت ایران اجناسی  به این کشور خواهند داد که نه مرغوب است و نه مورد احتیاج مردم ایران است.

یک دیدگاه

  1. جناب جوزف لیبرمن عزیز تو که اینو می دونی شلوغش نکن مگر قراره توافقی انجام بشه نه برادر اون یه حقه از نوع خود اخوندها بود که قافلگیر بشن توافق کیلویی چند بزارید بریزند و بیفتند حتی به تجزیه و نابودی و جنگ و خونریزی کشیده شوند چرا که امروز مردم ایران فرق مرگ و زندگی را نمی دانند .

Comments are closed.