حامیان ترور فلسطینی در تظاهرات در لندن به طرفداری از کشتار همه یهودیان شعار می دادند

تظاهرات گسترده ای که از جانب گروه های عرب و فلسطینی در لندن و پایتخت های چندین کشور اروپایی دیگر به راه افتاد، با آن که ظاهرا علیه تعرض اسرائیل به غزه بود، ولی به ابراز تنفر نسبت به ملت یهود مبدل گردید و شمار از شرکت کنندگان به صراحت از نابودی ملت یهود سخن می گفتند و مژده می دادند که به زودی یک “جنگ خیبر” جدید به راه می افتد که در دوران حضرت محمد در این جنگ همه یهودیان را در خیبر نابود کردند، زیرا آن ها مایل به تغییر دین خود و پذیرفتن اسلام نبودند.

تظاهرات مشابه در پایتخت های چند کشور دیگر اروپای غربی نیز برگزار شد که عمدۀ شرکت کنندگان در آن ها، پناهجویانی بودند که از کشورهای اسلامی به اروپا پناهنده شده اند و همچنین ترک های مسلمان که در شمار بیار بالا در آلمان زندگی می کنند.

شرکت کنندگان در تظاهرات لندن فریاد می زدند که خیبر دیگری به وقوع می پیوندد و ارتش محمد در راه است تا همه یهودیان را نابود کند

این تظاهرات در حالی رخ می دهد که جنگ کنونی توسط حماس آغاز گردید که به اسرائیل اولتیماتوم داد افراد پلیس را از محوطه مسجد الاقصی دور سازد و کوتاه مدتی پس از این تهدید گستاخانه، شهرهای اسرائیل و از جمله شهر مقدس اورشلیم را مورد حملات موشکی قرار داد تا مردمان این کشور را که بیست درصد آن ها عرب و مسلمان هستند به قتل برساند.

در یان تظاهرات ادعا شده که اسرائیل به کشتار کودکان و زنان غزه دست زده است و این در صورتی که اگر فجایعی رخ داده، گناهش به گردن حماس و جهاد اسلامی است که نه فقط به سوی اماکن مسکونی در اسرائیل موشک شلیک می کنند که افراد غیرنظامی را به قتل برسانند، بلکه قرارگاه ها و انبارهای نظامی و ستاد فرماندهی خود را در مراکز جمعیتی قرار داده اند و با دست خود باعث کشته شدن افراد غیر نظامی نیز می شوند.

اگر جان کودک و زن فلسطینی برای حماس اهمیتی داشت، نه فقط حمله موشکی علیه اسرائیل را نمی بایست آغاز کند، بلکه مراکز تعرضی خود را در وسط شهرها قرار نمی داد که حمله به آن ها جان افراد غیرنظامی را نیز ممکن است به خطر اندازد.

تظاهرات در لندن و شهرهای دیگر و شعار کشتار یهودیان در جنگ خیبر را بازگو کردن، می تواند نشان آشکاری از اندیشه های یهود ستیزانه افرادی باشد که خیال نابودی اسرائیل را دارند و ادعای کشته شدن کودکان فلسطینی را مطرح می سازند – تو گویی روی موشک یا بمب اسرائیلی نوشته شده است که فقط به کودکان و زنان اصابت کند.

آقای منشه امیر، چندی پیش در یک مصاحبه با بی بی سی لندن گفته بود که از دیدگاه او، سرباز اسرائیلی آگاهترین سرباز دنیاست که بیشترین تلاش را می کند از تلفات انسانی جلوگیری شود. این سخنان با ابراز شگفتی مصاحبه گر روبرو شد. ولی آقای امیر توضیح داد که ارتش اسرائیل پیش از حمله به خانه یا ساختمانی، پانزده دقیقه قبل هشدار می دهد که از آن جا بیرون آیند تا آسیب نبینند.

آقای امیر گفت که باید کمی به فجایع عراق، افغانستان، یمن و نقاط دیگر نگریست که چگونه سربازان دو طرف با بیرحمی اماکن غیرنظامی یکدیگر را هدف قرار می دهند و غیرنظامیان را می کشند. یک نمونه آن، بمب گذاری در کنار مدرسه دختران در کابل است که دست کم شصت کودک را به هلاکت رساند و همچنین حملاتی که حوثی های یمن علیه شهروندان مرتکب می شوند.

آقای امیر گفت: بی تردید آنانی که این افتراها را علیه ارتش اسرائیل مطرح می سازند، قصدشان فلج کردن ارتشی است که از جان شهروندان اسرائیلی دفاع می کند و نمی گذارد که دشمن به جان آنان آسیب برساند.