حداد عادل: به سود ما جناح اصولگراست که مردم از عملکرد دولت روحانی ناراضی باشند

غلامعلی حداد عادل درجمع دانشجویان  دانشگاه خوارزمی گفت: نارضایتی کنونی مردم از شرایط موجود در کشور برای جریان اسلامگرا در انتخابات پیش‌رو یک فرصت مناسب است

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام می گوید: نارضایتی  مردم از عملکرد دولت برای جریان اسلامگرا به نفع ماست و در انتخابات پیش‌رو یک فرصت است. مردم ایران اگر در فشار و محدودیت باشند ، ما موفق تریم .

غلامعلی حداد عادل درجمع دانشجویان  دانشگاه خوارزمی گفت: نارضایتی کنونی مردم از شرایط موجود در کشور برای جریان اسلامگرا در انتخابات پیش‌رو یک فرصت مناسب است.

غلامعلی حداد عادل در بیستمین همایش انجمن‌های اسلامی مستقل سراسر کشور که برگزار شد، گفت: دولت در برجام به غرب اعتماد کرد وقتی مذاکرات برجام شروع شد ما اعلام کردیم که دلواپسیم اما ما را مسخره کردند و اسم خود را هم دل‌آرام گذاشتند، با دشمن می‌خندیدند و به ما اخم می‌کردند اما امروز ثابت شد که حق با دلواپسان بوده است.

وی افزود: اگر پیش از برجام نسبت به آمریکا نگران بودیم حالا نگرانی‌هایی نسبت به عملکرد اروپا وجود دارد، چون یکسال گذشته اما فقط چهار میلیون دلار به حساب اینستکس ریخته شده و اروپا به هیچکدام از تعهدات خود عمل نکرده است.

حداد عادل گفت: جریان اسلامگرا در انتخابات پیش‌رو فرصت‌ها و تهدیداتی دارد که می‌تواند از فرصت‌های آن استفاده کند. یکی از این فرصت‌ها نارضایتی جامعه از عملکرد دولت است. هر چقدر نارضایتی در کشور بیشتر باشد موفقیت ما بیشتر است.

حکومت ایران بارها با انتخاب هر دولت در هر دوره اعلام میکند که باید مشکلات مردم را در راس کار قرار داد و جناحی عمل نکرد اما با گذشت ۴۰ سال از روی کار آمدن حکومت اسلامی در ایران وضعیت معیشتی ،رفاهی ،طبقاتی ،فرهنگی، هنری و اجتماعی روز به روزبدتر شده  و مردم ناراضی اند.

مرکز پژوهش‌های مجلس پیش‌تر نسبت به مخاطرات اجتماعی برخاسته از فقر مطلق در ایران هشدار داده و اعلام کرد: شاخص خط فقر در ایران ۳میلیون و ۴۰۰هزار تومان تعیین شده این در حالیست که درآمد ماهیانه ۵۵درصد خانوارهای ایرانی کمتر از ۳میلیون و ۴۰۰هزارتومان است.

دفتر آخوند  شبیری زنجانی درباره ورود زنان به ورزشگاه‌ها گفت: فارغ از ترتب عناوین ثانویه، بنا بر احتیاط زنان نباید در نقطه خاصی از سکوها بنشینند که مواضعی از بدن مرد که معمولاً پوشیده است را می‌بینند.یک نماینده مجلس در این باره گفته است حضور زنان در ورزشگاهها، افزایش مشروعیت را به همراه دارد.

2 دیدگاه‌

  1. این هم از این آدم به جای اینکه برای رئیس جمهور آرزوی موفقیت داشته باشه آرزوی خلاف این را داره برای همینه که به هیچ جا این ایرانیها نمیرسند

  2. درود.
    انتخابات؟ نارضایتی مردم؟
    این دو اصطلاح، در طول چهل سال گذشته چنان آلت دست سیاستمداران و قدرت طلبان در ایران شده است که با چشم و گوش بسته هم میتوان صحت و سقم کلام متکلم وحده را فهمید. وقتی دم از برگزاری انتخابات میزنند حال آنکه از لحظه ی اول یعنی ثبت نام و تایید صلاحیت، کاملا با نظارتی استصوابی آن را مهندسی کرده به سوی نظر و خواست خود میبرند، چه ارزشی میتوانند برای آسایش و رفاه مردم حتی کسانی که به خودشان رای داده اند قائل شوند؟ موضوع تکیه زدن بر قدرت و دست بدست کردن آن است تا بتوانند اهداف پلید خود را پیش ببرند وگرنه بیش از سی سال است که مردم داد از بی عدالتی و نارضایتی سر داده اند.
    پیروز و سربلند، اسرائیل مقدس.

Comments are closed.