حزب الله لبنان، در اقدام تحریک آمیز مجسمه قاسم سلیمانی را در نزدیکی مرز اسرائیل نصب کرده است

حزب الله لبنان هفته پیش چهل قاسم سلیمانی و دیگر تروریست هایی را که در کنار او هلاک شدند برگزار کرد و در این فرصت به پرده برداری از این مجسمه پرداخت

حزب الله لبنان در یک اقدام تحریک آمیز مجسمه ای را از قاسم سلیمانی روی برج بلندی در نزدیکی خاک اسرائیل قرار داده، که با انگشت خود به سوی خاک اسرائیل اشاره می کند. حزب الله همیشه با اقدامات تحریک آمیز، کوشیده است تب جنگی در خط مرزی لبنان با اسرائیل را بالا ببرد.

تراشیدن مجسمه قاسم سلیمانی در حالی که با انگشت به سوی خاک اسرائیل اشاره دارند، نشان علنی خوی تعرض و ستیز رژیم ایران علیه یک کشور منطقه است که رژیم ایران علنا از نابودی آن سخن می گوید و موجب افزایش آشوب در منطقه، و خطر درگیری جنگ می شود.

حزب الله لبنان این مجسمه قاسم سلیمانی را در ناحیه ای به نام مارون الرأس برپا ساخته که در فاصله کمی از مرز اسرائیل قرار دارد. حزب الله در این ناحیه با حفر سردابه های زیرزمینی مقادیر زیادی اسلحه برای حمله به اسرائیل ذخیره کرده و همچنین کوشیده است از آن جا با حفر تونل جنگی، بتواند به خاک اسرائیل رخنه کرده و افراد مسلح خود را وارد این کشور کند.

 

حزب الله لبنان هفته پیش چهل قاسم سلیمانی و دیگر تروریست هایی را که در کنار او هلاک شدند برگزار کرد و در این فرصت به پرده برداری از این مجسمه پرداخت.

5 دیدگاه‌

  1. مجسمه جلاد قاسمی جز کشتار مردم بیگناه چیز دیگری را به یاد نمیاورد و من را همینطور به یاد هیتلر میاندازد. پس من دوست میداشتم که اسراعیل فوری این مجسمه را تخریب کند.

  2. اسراییل باید فوری مجسمه این نکبت رو نابود کنه طوریکه این انگشتش که سمت اسراییل رو نشانه رفت مثل اون دستش که توسط آمریکا قطع شد روی زمین بیفته

  3. سر مار را باید در تهران له کرد که هر چه که حزب اله لبنان انجام میدهد به تحریک جمهوری اسلامی می باشد.ولی به زودی و با ادامه تحریم شدید ایران توسط آمریکا و پیوستن اروپا به آن،پول و اسلحه ای از طرف ایران به این گروه های تروریستی نخواهد رسید و اونوقت هست که باید دید آیا باز هم شیخ حسن نصراله باز هم قدقد خواهد کرد و یا تسلیم خواهد شد؟؟

  4. پس توقع داشتید حزب الله مجسمه گاندی را اونجا بزاره؟ خوب چنین گروهی همین جانورها نماینده اش هستند! این بهترین کاری بود که اسرائیل و امریکا با همکاری سربازان گمنام انجام دادند! با امید روزی که حزبالله به فاصله یک کیلومتر مجسمه بغل هم بگذاره که همه اسرائیل را نشان بدهند و از خامنه ای و‌حسن نصرالله تا تمامی سردار حلبی های سپاه ومجتبی با تمامی دوستان مثل طائب و خلاصه باقی ارازل اوباش بعد در چهارشنبه سوری آتیش بازی را با انفجار این مجسمه ها شروع کنیم! البته آنوقت در تاریخ مینویسند آخرین پیامبر ایران بنام بی بی و یاران از اسرائیل ظهور کرد?

Comments are closed.