حزب الله لبنان، مزدور حکومت ایران، به بریتانیا اعتراض کرد که چرا جناح سیاسی آن را نیز تروریست می خواند

حزب الله لبنان، به نیابت از سوی رژیم ایران، اسرائیل را مرتبا به جنگ و نابودی تهدید می کند و می گوید که بیش از یکصد هزار موشک و راکت برای رسیدن به این هدف ذخیره کرده است

گروه تروریستی حزب الله لبنان، نسبت به تصمیم دولت بریتانیا علیه این سازمان، و حریم جناح نظامی و تروریستی آن به سختی نکوهش کرد.

دولت بریتانیا در این هفته تصمیم گرفت که بخش سیاسی حزب الله لبنان را نیز یک سازمان تروریستی اعلام کند و از این پس هر کسی که با حزب الله در لبنان همکاری دارد، در بریتانیا مورد تحریم و مجازات قرار خواهد گرفت.

حزب کارگر در بریتانیا با این اقدام به شدت مخالفت ورزید و عملا به دفاع از حزب الله لبنان و دیگر سازمان هایی پرداخت که با آن گروه همکاری دارند.

در گزارش های پیشین فاش شده بود که جِرِمی کُوربین رهبر حزب کارگر، در گذشته قتل ورزشکاران اسرائیلی در المپیاد مونیخ توسط تروریست های عرب را مورد تجلیل قرار داده و روی سنگ قبر آنان دسته گل نهاده بود.

حزب الله لبنان نیز با انتشار بیانیه ای، این تصمیم دولت بریتانیا را مورد نکوهش شدید قرار داد و ادعا کرد که این سازمان برای مبارزه با اشغالگران و در راه آزادی سرزمین ها پیکار می کند و یک سازمان مقاومت است که نباید فعالیت آن ممنوع شود.

حزب الله لبنان این ادعا را در حالی عنوان می کند که حتی یک سانتیمتر از خاک لبنان در اشغال اسرائیل قرار ندارد و حزب الله لبنان به عنوان مزدور رژیم ایران در منطقه عمل می کند، که هدف آن ادامه خونریزی و جلوگیری از برقراری آرامش است.

حزب الله لبنان، به نیابت از سوی رژیم ایران، اسرائیل را مرتبا به جنگ و نابودی تهدید می کند و می گوید که بیش از یکصد هزار موشک و راکت برای رسیدن به این هدف ذخیره کرده است.

2 دیدگاه‌

  1. درود به دست اندرکاران رادیو پیام اسراییل
    ایکاش موساد و ام ای سیکس در مورد نفوذ عناصر سپاه قدس به رادیو بی بی سی و رادیو فردا آگاه بشن و دست حکومت اخوندی رو قطع کنن
    عده ی به اسم اصلاح طلب در تمام عناصر دنیای غرب نفوذ کردن

Comments are closed.