حساب های توییتری که به نام علی خامنه ای باز شده، همچنان به دستور توییتر بسته است

توییتر همچنان از بازگشایی حساب های علی خامنه ای خودداری می کند و تمام فشارهای ایران را در این زمینه رد می کند. در این گزارش آمده است : شرکت آمریکایی توییتر، بامداد ۱۲ فروردین ۱۳۹۹، تمامی حساب‌های کاربری مربوط به پایگاه اطلاع‌رسانی خامنه ای را -که به زبان‌های مختلف در این شبکه اجتماعی مشغول فعالیت بودند- مسدود کرد. این اقدام با واکنش فعالان رسانه‌های داخلی و خارجی مواجه شد و شرکت توییتر ساعتی بعد حساب‌های انگلیسی و فارسی خامنه ای را رفع تعلیق و در بیانیه‌ای غیررسمی مدعی شد که مسدودسازی این حساب‌ها صرفاً به‌خاطر بروز یک اشتباه داخلی در این شرکت بود و به همین دلیل این حساب‌ها مجددا بازگشایی شدند.

اما رسانه های حکومت ایران نوشته اند که برخلاف ادعای توییتر با گذشت ۴ روز از این اقدام، حساب‌های علی خامنه ای به زبان‌های عربی، فرانسوی ، اردو و حساب اختصاصی ویدی در این شبکه اجتماعی همچنان مسدود هستند.

پیشتر نیز حساب اسپانیایی این مجموعه نیز، بدون ارائه هیچ دلیلی از سوی توییتر حذف شده است. پیش از این نیز شرکت‌های اینستاگرام، یوتیوب و فیس‌بوک در اقدامی مشابه به دفعات حساب‌های خامنه ای را مسدود کرده‌اند.

 

یک دیدگاه

  1. اصلاً براساس چه اصولی باید مربی شیطان علی خامنه ای خودش یوتیوب – فیس بوک – توئیتر- تلگرام واینستاگرام براحتی داشته باشد ولیکن مردم عادی درزجر وسرکوب وشکنجه باشند واجازه داشتنش را نداشته باشند؟؟ آیا میدانید که اگر کسی اینگونه ارتباطات وشبکه های اجتماعی را داشته وعضو آن باشد جرم محسوب میشود وحبس وزندان فرد بیشتر میشود؟؟؟

Comments are closed.