حسن روحانی اسراییل را غاصب میخواند و به رسمیت شناختن حاکمیت اسراییل بر گولان و تروریستی نامیدن سپاه پاسداران را اقدام احمقانه آمریکا میداند

حسن روحانی اسراییل را غاصب میخواند و به رسمیت شناختن حاکمیت اسراییل بر گولان و تروریستی نامیدن سپاه پاسداران را اقدام احمقانه آمریکا دانست

حسن روحانی رئیس جمهوری حکومت اسلامی دو روز پس از آن که ایالات متحده آمریکا  سپاه پاسداران حکومت اسلامی را در لیست تروریستی خارجی قرار داد در واکنش به این اقدام  آمریکا و همچنین به رسمیت شناختن حق حاکمیت اسرائیل بر بلندی های گولان این اقدام های آمریکا را احمقانه خواند.

حسن روحانی در سخنان خود گفت:  موضوع واگذاری بلندی های گولان به رژیم صهیونیستی و اعلام سپاه پاسداران به عنوان سازمان تروریستی اقدام احمقانه و بی خردانه آمریکا برای حمایت از یک گروه جنایتکار در سرزمین های اشغالی است و  سپاه مدافع آزادی در منطقه و در رأس مبارزه با تروریسم است.

حسن روحانی این ادعا را مطرح کرد که در لیست تروریستی قرار دادن سپاه پاسداران به خواست  کشور اسرائیل و شخص بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل صورت گرفته است.

حسن روحانی با اشاره به انتخابات دیروز در اسرائیل که در نتیجه آن بنیامین نتانیاهو و حزب لیکود بیشترین آرا را از آن خود کردند موضوع به رسمیت شناختن حق حاکمیت اسرائیل بر بلندی های گولان را به انتخابات در اسرائیل پیوند داده و گفت که این اقدام دولت ایالات متحده برای حمایت تبلیغاتی و انتخاباتی از بنیامین نتانیاهو صورت گرفت که به گفته حسن روحانی: همه جنایت‌ها و اقدامات خلاف آمریکا برای این بوده که یک نفر در سرزمین اشغالی در انتخابات به پیروزی برسد.

حسن روحانی در ادامه سخنانش با حمله به کشور اسرائیل و انتخابات صورت گرفته در این کشور بار دیگر موجودیت کشور اسرائیل و ملت اسرائیل را زیر سوال برده و گفت: اسرائیل سرزمین غصب شده فلسطینیان است و انتخابات در آن معنا ندارد،اگر می‌خواهند انتخابات برگزار کنند باید مردم فلسطین و نه اشغالگران، پای صندوق آراء بیایند.

حسن روحانی که آشکارا پیداست از اقدام آمریکا در رابطه با در لیست ترور قرار گرفتن سپاه پاسداران سخت خشمناک است در حالی انتخابات در اسرائیل را زیر سوال میبرد که به گفته کارشناسان سیاسی و ناظران بین المللی اسرائیل یکی از دموکراسی های شکوفا در منطقه پرآشوب و دارای حکومت های دیکتاتوری خاورمیانه می‌باشد که  احزاب سیاسی و مردم در آن با آزادی کامل فعالیت کرده و مردم آزادانه به پای صندوقهای رأی می آیند و از احزاب مورد نظر خود حمایت می کنند و در مقابل حسن روحانی که دولت و کشور و ملت اسرائیل را غاصب می نامد حکومتی که او ریاست جمهوری آن را بر عهده دارد ۴۰ سال است بر همه جنبه های اجتماعی- سیاسی- اقتصادی- فرهنگی ایران سلطه کرده و ایران را از همه جنبه ها دچار فروپاشی کرده است.

حسن روحانی در ادامه سخنان خود خواهان اتحاد و انسجام در بین حکومتگران جمهوری اسلامی شده تا در مقابل اقدامات خصمانه دولت ایالات متحده و به گفته او دشمنان ایستادگی کنند و در عین حال به به مردم خدمت کنند.

حسن روحانی در حالی ادعا می کند که حکومتگران جمهوری اسلامی قصد خدمت به مردم ایران را دارند که در دو هفته گذشته و وقوع سیل در اکثر مناطق ایران هیچ‌گونه خدمات شایان و مناسبی از سوی دستگاه‌های حکومتی برای مردم گرفتار در سیل صورت نگرفته و این خود ملت ایران بودند که از دیگر نقاط کشور به یاری سیل زدگان آمده و همزمان فرمانده هان تروریست سپاه پاسداران را که به  مناطق سیل زده سرکشی می کردند با چوب و شعارهای اعتراضی فراری می‌دادند.

حسن روحانی همچنین در سخنان خود یک ادعا و یک طرح عجیب را عنوان کرده و آن یک رفراندوم در منطقه خاورمیانه می باشد که در آن از مردم خاورمیانه پرسیده شود که کدام حکومت و دولت بیشترین خدمت را به مردم کشورهای منطقه خاورمیانه کرده است و چنین نتیجه گرفت که این حکومت اسلامی ایران است که بیشترین خدمت را به مردم کشورهای مختلف در منطقه خاورمیانه ارائه کرده است.

حکومت اسلامی ایران از ماههای اولیه به قدرت رسیدن با حمایت های مالی و تسلیحاتی خود از گروه های جهادی و تروریستی در اکثر کشورهای خاورمیانه از جمله: لبنان سوریه عراق و این روزهای من و دیگر کشورهای عربی منطقه خاورمیانه همواره در پی آشوب و جنگ و عملیات تروریستی بوده و معلوم نیست منظور حسن روحانی از این که می گوید بیشترین خدمت به مردم منطقه خاورمیانه از سوی حکومت اسلامی صورت گرفته است چیست.

حسن روحانی در لیست تروریستی قرار دادن سپاه پاسداران را به منظور ایجاد شکاف بین مردم و نیروهای سپاه پاسداران عنوان کرده و از سوی دیگر گفت: آمریکا با این اقدام نابخردانه خود می خواهد بین مردم منطقه خاورمیانه و سپاه پاسداران نیز شکاف ایجاد کند و ادعا کرد که مردم در سوریه -لبنان- عراق و دیگر کشورهای عربی دوستدار سپاه پاسداران هستند.

در طول سالیان گذشته نقش حکومت اسلامی ایران و سپاه پاسداران در کشورهایی که حسن روحانی ادعا می کند که مردم آن دوستداران سپاه پاسداران هستند به جز جنگ و خون ریزی و عملیات تروریستی از جانب نیروهای سپاه پاسداران اقدامی صورت نگرفته است.

حکومت اسلامی و نیروهای سپاه قدس وابسته به سپاه پاسداران دستشان به خون صدها هزار تن از مردم سوریه آغشته است و از سویی دیگر به گفته وزیر امور خارجه آمریکا مایک پمپئو خون صدها سرباز آمریکایی بر روی دستان قاسم سلیمانی سرکرده سپاه قدس وابسته به سپاه پاسداران نقش بسته است.

سپاه پاسداران همچنین نقش اصلی در آشوب در کشور عراق و تنش های سیاسی و ناامنی در این کشور را برعهده داشته است.

همچنین در لبنان سالیان طولانی است که گروه های تروریستی برپا شده توسط سپاه پاسداران و حکومت اسلامی همچون حزب الله لبنان و جهاد اسلامی آزادی فلسطین در سرزمین های فلسطینی و نقش مخرب و آشوب طلبانه حکومت اسلامی و سپاه پاسداران را بیش از پیش آشکار می سازد.

روز دوشنبه پرزیدنت رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا سپاه پاسداران حکومت اسلامی را در لیست گروه‌های تروریستی خارجی قرار داده و تنها ساعاتی بعد از این اقدام پرزیدنت ترامپ نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو در پیامی قدردانی و تشکر ویژه خود را نسبت به این اقدام پرزیدنت ترامپ اعلام کرد.

همچنین دیگر کشورهای عربی منطقه خاورمیانه که این روزها نزدیکی زیادی با کشور اسرائیل دارند از این امر البته نه به صورت آشکارا ابراز خشنودی می کنند.

حکومت اسلامی ایران که پیشتر تهدید کرده بود که اگر سپاه پاسداران در لیست تروریستی از جانب آمریکا قرار گیرد مواضع و نیروهای آمریکایی در منطقه خاورمیانه را مورد تعرض و عملیات تروریستی قرار می دهد در میدان عمل دچار سردرگمی شده و از سویی حسن روحانی می گوید که ما نیز ارتش آمریکا را در لیست تروریستی قرار دادیم و از سوی دیگر فرمانده سپاه پاسداران محمدعلی جعفری تهدید می کند که از این پس مواضع و پایگاه های آمریکایی را مورد هدف قرار می دهند و از سوی دیگر وزیر دفاع حکومت اسلامی می گوید که ما مسئله در لیست تروریستی قرار دادن سپاه پاسداران را از طریق مجامع بین المللی دنبال می‌کنیم و خواستار جنگ و نا امنی نیستیم.

حکومت اسلامی و شخص علی خامنه ای ید طولایی در رجز خوانی و ادعاهای غیر واقعی دارند به طوری که علی خامنه ای پیش تر ادعا می کرد که اگر دولت ایالات متحده از برجام خارج شود حکومت اسلامی و شخص علی خامنه ای آن را آتش خواهد زد اما امروز پس از گذشت یک سال از زمانی که پرزیدنت ترامپ آمریکا را از قرارداد اتمی موسوم به برجام خارج کرد نه تنها حکومت اسلامی آن را آتش نزده بلکه دست به دامان اتحادیه اروپا شده بلکه بتواند به وسیله اتحادیه اروپا تحریم‌های ایالات‌متحده را دور بزند.

اکنون نیز چنین به نظر می رسد که حکومت اسلامی در برابر این اقدام دولت آمریکا به جز رجز خوانی کار دیگری انجام ندهد

4 دیدگاه‌

  1. غاصب صفت فرقه جنایتکار فاشیستی اسلامی اشغالگر ایران است. مردم اسراییل در سرزمین آبا و اجدادی خود زندگی می کنند و بلندی های جولان حق مسلم اسراییل است. به امید روزی که بتوانم با پاسپورت پادشاهی ایرانی خود به اسراییل سفر کنم.

  2. غاصب شما فرقه تبهکار رژیم آخوندی هستید که انقلاب ما رو دزدیدید و ایران ما رو به روز سیاه نشوندید به همین زودی شما رو سرنگون خواهیم کرد و آن روز دور نیست روزی که دو ملت بزرگ ایران و اسرائیل دست به دست هم موج آرامش و امنیت رو به منطقه خاورمیانه سرازیر خواهند کرد …
    پاینده ایران و اسرائیل

  3. احمق و غاصب کسانی هستند که چهل سال در جایی در مسند حکومت باشند و آن مکان را به ویرانه تبدیل کنند چون هیچ کونه وابستگی خاصی نسبت به آن محل ندارند. هزاران میلیارد دلار از درامد منابع آن محل را چپاول کرده تا جایی که حتی عرضه نجات جان چند نفر را از سیلاب نداشته باشند. پیشرفت اسرائیل در منطقه پیشرفت تمام منطقه است الخصوص ایران.

  4. حسن روحانی یا حسن فریدون اصلی نادان دانا خودتی سرمردم ایران را دو دوره ریاست جمهوری کلاه گذاشتی. اموال وسپرده های به امانت گذاشته شده در موسسات مالی واعتباری که از بانک مرکزی مجوز رسمی را داشتند بالا کشیدی وگفتی که عده ای اموال مردم را به تاراج بردند وهیچ وقت هم پس ندادی بازهم نفهم خودتی مردم به همه چیز اشراف دارند. این اسرائیل شریف نبوده که اموال مردم را بخورد ویا غصب کند بلکه رژیم فاسد با همکاری پنهانی سپاه پاسداران دزدش بوده که همه اموال مردم را به جیب زده است واگر هم با اعتراضی ویا حق طلبی روبرو شوند جز سرکوب جانانه ودستگیری و زندان به آنها چیزی ارائه نشده ونخواهد شد. سپاه ممنونیم از سرکوبهای مخفیانه تان.

Comments are closed.