حسن روحانی: جمهوری اسلامی با پذیرش پناهجویان نقش مهمی در ممانعت از “سیل مهاجرین” به سوی اروپا داشته است

حسن روحانی: جمهوری اسلامی با پذیرش پناهجویان نقش مهمی در ممانعت از “سیل مهاجرین” به سوی اروپا داشته است

حسن روحانی ،رییس جمهور رژیم به اروپا هشدار داد و گفت  : جمهوری اسلامی با پذیرش پناهجویان و مهاجران نقش بسزایی در ممانعت از  حرکت “سیل مهاجرین” به سوی اروپا و امنیت بین المللی داشته است .

روحانی امروز (پنجشنبه )خطاب به قدرت‌های اروپایی افزود : اروپا بداند که با برآورده نشدن منافع حکومت اسلامی در قالب توافق هسته‌ای،رژیم اسلامی دیگر نمی تواند عهده دار پرداخت هزینه مبارزه با قاچاق مواد مخدر، مسایل امنیتی و پذیرش پناهجویان باشد ؛ مسایلی که به گفته روحانی با امنیت اروپا ارتباط دارند.
سخنان روحانی اشاره به این واقعیت است که خاک ایران گذرگاه عبور مواد مخدر از افغانستان و پاکستان به اروپاست .
رئیس جمهور رژیم اسلامی ایران تصریح کرد  : ما دیگر نمی توانیم امنیت اروپا را تامین کنیم، اروپا بداند که با برآورده نشدن منافع حکومت اسلامی در قالب توافق هسته‌ای،رژیم اسلامی دیگر نمی تواند امنیت اروپا را تامین کند  .
وی با تاکید بر توافق هسته‌ای، به مسایل دیگری چون خطر تروریسم و مواد مخدر پرداخته و گفت : “ما از شما (کشورهای اروپایی )نمی‌خواهیم طبق مصلحت حکومت اسلامی اقدام کنید، بلکه برای مصالح، آینده و برای کشورهای خودتان امروز وظیفه ی،اقدام دارید.”
وی در پایان یادآور شد  : حکومت اسلامی در تامین امنیت منطقه خلیج فارس و همچنین مبارزه با تروریسم نقشی کلیدی داشته و “اگر نقش ما نبود امروز تروریست‌ها در پایتخت‌های کشورهای اروپایی جولان می‌دادند.”
آگاهان  می گویند : حکومت اسلامی ایران نقش بسزایی در ناامنی و جنگ در منطقه و تروریسم در عرصه ی بین المللی را دارد ، که رییس جمهور رژیم ایران به آن را تامین امنیت و مبارزه با تروریسم می نامد ،که  از مسایل مورد اختلاف میان رژیم اسلامی  و کشورهای اروپایی است.

بارها کشورهای اروپایی  و ایالات متحده آمریکا حکومت اسلامی  را به تروریست پروری متهم کردند در حالیکه رژیم ایران به رساندن پول و اسلحه به گروه های تروریستی حماس ،جهاد اسلامی،حشد الشعبی ،النجباء فاطمیون ،حوسی ها و زینبیون را تروریست پروری نمی داند و جنایات آنان را در چارچوب عظمت اسلام تلقی میکند   .

یک دیدگاه

  1. حسن روحانی که معروف به چوپان دروغگو وهمان حسن فریدون سابق با تابعیت دوگانه باید بداند که از افغانی ها در عملیات ترور و جنگهای نیابتی در سوریه و یمن و پاکستان وافغانستان علیه منافع اسرائیل و آمریکا سوئ استفاده های خوبی کرده است. درداخل هم که کارگر ایرانی کارنمی کرده کارگر افغانی کارهای پل سازی- ساختمان سازی- جاده سازی- معدن و لوله کشی زیرزمینی گاز و فاضلاب را بخوبی به انجام رسانیده است. عباس عراقچی نمی فهمد که درقبال کار باید مزدی هم دریافت کرد و اگر کارگرایرانی حاضر به کارهای دون و سطح پایین نمیباشد این تقصیر افغانیهای مقیم ایران نمیباشد.

Comments are closed.