حسن روحانی در سخنرانی در یک همایش منطقه ای، ایالات متحده را به شدت مورد حمله و حتی تهدید قرار داد

رئیس جمهوری اسلامی ایران هشدار داد که رژیم بابت آسیب هایی که از بازگشت تحریم های آمریکایی متحمل شده، از دولت واشنگتن انتقام خواهد گرفت

حسن روحانی در یک سخنرانی آتشین در تهران، بدون اشاره به خروج ایالات متحده از برجام، ادعا کرد که دولت آمریکا “متهم ردیف اول در شکستن پیوندها می باشد”. روحانی که در دومین نشست روسای پارلمان ها چند کشور آسیایی در تهران سخن می گفت، در توضیح این دیدگاه خود افزود: «ما از کسی که به دیوارها تعظیم می کند، انتظار نداریم به قرارها احترام بگذارد» و افزود: «آمریکا به عنوان متهم ردیف اول عهد شکنی می باشد» روحانی با لحن تهدید آمیزی گفت: «نخواهیم گذاشت که آمریکا از هزینه خسارت ها و ویرانی ها بگریزد».

این سخنان حسن روحانی در واکنش به بازگشت تحریم های اقتصادی ایالات متحده بود که نگرانی شدیدی در حکومت اسلامی ایران به وجود آورده است.

رئیس جمهوری اسلامی ایران هشدار داد که رژیم بابت آسیب هایی که از بازگشت تحریم های آمریکایی متحمل شده، از دولت واشنگتن انتقام خواهد گرفت. ولی به نوع چنین انتقام گیری اشاره ای نکرد.

روحانی پیشتر تهدید کرده بود که اگر صادرات نفت ایران متوقف شود، رژیم متقابلا نخواهد گذاشت که عربستان و امیرنشین ها به فروش نفت ادامه دهند.

ولی عملی ساختن این تهدید، مستلزم بستن تنگه هرمز می باشد و اگر رژیم ایران به چنین اقدامی دست بزند، عملا علیه ایالات متحده و امیرنشین های عرب اعلام جنگ داده است.

در همین همایش، محمد جواد ظریف وزیر خارجه حکومت نیز ادعا کرد که ایالات متحده، خاورمیانه را به انبار اسلحه مبدل ساخته است. این سخنان در حالی بیان می شود که خود رژیم ایران زرادخانه های بزرگی در سراسر کشور برپا کرده و رئیس جمهوری آن تهدید می کند که تنگه هرمز را خواهد بست. رژیم ایران، هم زمان به تلاش تخریبی برای برانداختن حکومت های همسایه ادامه می دهد.

وزیر خارجه ایران در حالی این ادعا را مطرح می سازد، که سپاه پاسداران پهپادهای تهاجمی جدیدی در اختیار حوثی های یمن قرار داده که بتواند خاک عربستان را هدف قرار دهد. حوثی ها تایید می کنند که تا کنون ده ها موشک به سوی ریاض پایتخت عربستان شلیک کرده اند و همچنین منابع خبری می گویند که شماری از موشک های ساخت رژیم ایران، به سوی اماکن مقدس مکه و مدینه شلیک شده، ولی به علت ابتدایی بودن موشک ها، به هدف اصابت نکرده است.

6 دیدگاه‌

  1. اگر دست دولت دزد وپلید جمهوری اسلامی ایران را بازبگذارید نه تنها ملت خودش را بازهم شکنجه وتهدید وسرکوب خواهد کرد بلکه به ملتهای دیگر نیز تعرض خواهد نمود. تا توان دارید جلوی طرحهای ترور وزورگویی رژیم ایران بیایستید و این غده سرطانی کهنه را نابود کنید. بجای حرفهای مزخرف وپوچ فکری بحال ملت خودت بکن که در فلاکت وبدبختی بسر میبرند.

  2. حسن فریدون حقه باز و جنایتکار به چه حقی از ملت ایران صحبت می کند؟ ایرانیان واقعی از این موجود دغل‌کار و سالوس و فاشیست متنفر هستند.

  3. این شیخ کلیدسازتحریم راسلاحی زنگ زده و از کار افتاده قلمدادمیکرد. ولی اکنون عصبانی است و دهان به تهدیدهای توخالی گشوده است .
    از آخوندحُقّه بازتر و دروغگوتر، خود آخوند است.

  4. این اخوندک فکر میکند با فروش مواد مخدرى که از افغانستان دریافت مى کنند مى توانند کشور را بدون فروش نفت اداره کند اسراییل بزن این تروریستهاى ادم خوار را از نصرالله گرفته تا سلیمانى و تا زالوى عظمى خامنه اى پست را

  5. این حسن روحانی یا همان حسن فریدون کلیدساز که سمبل مورد استفاده وی همان سازمان فراماسونری است که عضو آن شده است ومورد حمایت واقع شده است ولیکن در میان مردم ایران جز به دزدی وحقه بازی ودغل کاری وریاکاری به چیز دیگری شهرت ندارد. والله بالله حسن روحانی وسید علی خامنه ای وهزارفامیل برادران وخواهران آملی لاریجانی جایگاهی درمیان قلوب مردم ایران ندارند حتی نخست وزیر اسرائیل در میان مردم روشن فکر ایرانی جایگاهی خاص ومورد احترام دارد وعزیزتر میباشد.

Comments are closed.