روحانی دو روز پیش از “روز جهانی قدس”: هرگز فلسطین را تنها نمی گذاریم و قدس فراموش نمی شود»

 

رژیم ایران با به کاربردن واژه “راه حل نهایی” عملا از حکومت آلمان هیتلری تقلید می کند که گفته بود: «راه حل نهایی، نابودی همه یهودیان است»

در تهران، حسن روحانی نیز به تقلید از علی خامنه ای و دو روز پیش از برگزاری نمایش موسوم به “روز جهانی قدس”، لازم دید که جلسه امروز هیات دولت (چهارشنبه) را با سخنانی علیه اسرائیل آغاز کند.  

رئیس جمهوری اسلامی ایران، در نشست امروز هیات دولت خود از جمله گفت: «قدس فراموش نخواهد شد و این باور ماست که حق در برابر باطل پیروز خواهد شد».

وی در ادامه سخنان خود، عملا تایید کرد که کشورهای عرب و ملت های مسلمان از مساله فلسطینی ها و زیاده خواهی های گروه های تروریستی آن ها خسته شده اند و از حمایت از این زیاده خواهی ها دور می شوند، و در واکنش گفت: «درست است که فشارهای زیادی بر مردم فلسطینی وارد می شود، و آمریکا هر روز توطئه جدیدی طراحی می کند، ولی پیروزی نهایی فرا خواهد رسید»

روحانی گفت: «قدس فراموش نخواهد شد و در اشغال ستمگران باقی نخواهد ماند و سرزمین فلسطین آزاد خواهد شد و ما این ظلم و ستم و تجاوز را نمی پذیریم».

روحانی در حالی این سخنان را به زبان آورد که رژیم ایران، سرکوبگری علیه ملت را به اوج رسانده و مرتکب جنایات بسیار شده، ولی همچنان، برای پیشبرد هدف های استعماری خود در منطقه، از ترور فلسطینی جانبداری می کند و می خواهد فلسطین را قربانی هدف ها و مطامع خویش در منطقه سازد.

فردی به نام ناصر ابوشریف در مقام نماینده گروه تروریستی جهاد اسلامی آزادی فلسطین در تهران، به خبرنگاران گفت: «تنها راه نجات فلسطین، به شکست کشاندن صهیونیسم، یعنی دولت اسرائیل است». ناصر ابوشریف ابراز اطمینان کرد که اسرائیل تا ۲۵ سال دیگر نابود خواهد شد.

خبرگزاری های وابسته به حکومت ایران، امروز مطالب گسترده ای درباره آن چه که “روز جهانی قدس” می نامند، انتشار دادند . 

سامانه خبری تسنیم از قول تحلیلگران خود نوشت: «روز قدس راهبرد امت اسلامی برای پیوند با آرمان های فلسطین است».

رژیم ایران در حالی این اقدام نمایشی خود را “روز جهانی قدس” می نامد که هیچ کشور اسلامی یا عربی از آن پیروی نکرده و هر تظاهراتی نیز که خارج از ایران برگزار گردیده، با پول رژیم ایران و توسط ماموران آن ترتیب داده شده بود.

یکی از شکست های آشکار رژیم ایران در این زمینه، جلوگیری از برگزاری راهپیمایی قدس در کشور افغانستان بود که یکی زا بزرگترین کشورهای اسلامی همسایه رژیم ایران محسوب می شود. در شهر مزار شریف، هِرات، کابل و غیره، حکومت ایران تابلوهای بزرگی در کنار خیابان ها با عکس های بزرگ خامنه ای و خمینی و دیگران به مناسبت روز قدس برپا کرده بود، ولی به دستور دولت مرکزی کابل، همه این تابلوها پایین کشیده شد.

رژیم ایران برای بیشترین بهره برداری از تبلیغات شیطان صفتانه خود، این تصویر را به زبان انگلیسی و عربی نیز منتشر ساخته و در آن از “Final Solution” سخن گفته که اصطلاح دوران نازی ها برای نابودی یهودیان بوده است