حسن روحانی که دیروز از ناتوانی در اداره کشور سخن گفت امروز می گوید توانسته ایم بحران ها را رفع کنیم

حسن روحانی رییس جمهوری حکومت اسلامی که دیروز طی سخنانی آشکارا از ناتوانی حکومت در اداره کشور در پی عدم فروش نفتکافی سخن گفته بود امروز در جلسه دولت گفت:توانسته ایم بحران ها را از سر بگذرانیم.

وی دلیل و نشانه عبور از بحران را افتتاح کارخانجات و طرح هایی دانست که وی در دو روز گذشته در بزد و دیگر شهر ها افتتاح نموده و در این باره گفت:هر طرحی را که افتتاح می کردیم افراد می گفتند این نتیجه برجام است.

حسن روحانی توضیحنداد که اگر به گفته او وضع تولیدی ها و کارخانجات خوب است و مشگل اقتصادی بزرگی وجود ندارد پس سخنان دیروز او که آشگارا از نبود بودجه کافی و احتیاج مبرم دولت به ارز و دلار بر چه اساسی گفته شد.

وی همچنین شرکت در انتخابات را یک امر مهم قلمداد کرد و گفت باید همگی در انتخابات پیش رو شرکت کنیم و همه چیز را در شرکت در انتخابات ببینیم.

سالهاست که رژیم اسلامی با دادن وعده های توخالی سعی کرده مردم را پای صندوق رای بیاورد و پس از انتخابات نه تنها تغییری در شرایط مردم ایجاد نشده بلکه وضغیت بیش از پیش بدتر شده و آنطور که به نظر می رسد مردم این بار قصد ندارند بار دیگر در این انتخابات شرکت کنند و دیافته اند که رژیم جز وعده های توخالی حرفی برای گفتن به مردم ندارند.

گفتنی است که مردم در مراسم استقبال از روحانی در شهر یزد شعرهایی بر علیه او و عدم تحقق شعارهای انتخاباتی اش سر دادند.

روحانی در ادامه به شیوه احمدی نژاد که به بگم بگم در بین مردم ایران شهرت یافته باردیگر یک مورد از غارتگریهای رژیمی که او ریاست جمهوری اش را بر عهده دارد برشمرد اما نگفت چه شخص و گروهی دست اندرکار این دزدی ها بودند.

وی ادعا کرد که نتیجه ایستادگی ما در برابر آمریکا این است که از همه جای دنیا با ما تماس میگیرند که بیایید این مشکلات را حل کنیم.

حسن روحانی برخلاف سخنان دیروزش نگفت که نتیجه سیاستهای اشتباه رژیم او فقر و فروپاشی اقتصادی را برای ملت ایران به بار آورده است.

در همه جای جهان رسیدگی به وضعیت معیشت مردم از وظایف اصلی حکومت ها می باشد و فقط در حکومت اسلامی ایران است که رسیدگی به وضعیت مردم ایران در اولویت دست چندم ملایان قرار دارد و ایجاد آشوب و ترور در منطقه و جهان در رده نخست وظایف رژیم می باشد.