حسن روحانی گفت که مرحله سوم نقض تعهدات برجام آغاز خواهد شد. ترامپ به رژیم هشدار می دهد

به گفته حسن روحانی در صورت به نتیجه نرسیدن مرحله سوم، جمهوری اسلامی باز هم ۶۰ روز فرصت خواهد داد تا به راه‌حل منطقی، درست و متوازن برسد

در حالیکه رییس جمهوری حکومت ایران ادعا می کند :  اگر به نتیجه نرسیدیم، مرحله سوم نقض تعهدات برجامی در راه است. پرزیدنت ترامپ، هشدار داد و گفت:  حکومت ایران با آتش بازی می کند.

حسن روحانی روز گذشته (چهارشنبه) در سخنان خود در جلسه هیات دولت، از جمله گفت:  «اگر در پایان ۶۰ روز دوم به نتیجه نرسیدیم، حتماً مرحله سوم را آغاز خواهیم کرد». وی نگفت که این مرحله سوم نقض تعهدات رژیم ایران در چارچوب برجام، در چه زمینه ای خواهد بود.

علی خامنه‌ای پیشتر گفته بود: «ما تازه کاهش تعهدات را شروع کرده‌ایم و این فرایند قطعاً ادامه خواهد یافت».

کشورهای اروپایی  در برجام به تصمیم حکومت ایران  مبنی برنغض تعهدات برجام انتقاد کرده و خواستار پایبندی ریم ایران به تعهدات و الزام‌های پیش بینی شده در برجام هستند.

به گفته حسن روحانی در صورت به نتیجه نرسیدن مرحله سوم، جمهوری اسلامی باز هم ۶۰ روز فرصت خواهد داد تا به راه‌حل منطقی، درست و متوازن برسد.»

5 دیدگاه‌

 1. با سلام
  تشکر از رسانه یه عالیتون
  فقط میخواستم بدونم اقای ترامپ کاری بیشتر از اخطار دادن انجام میده یا نه ؟
  از بس هشدار بی اساس داده حتی این سپاهیای گاگول دیگه واسه حرفاش تره هم خورد نمیکنن
  یادمه پارسال یه تویت میزد دلار هزار تومن میزد بالا
  ولی افسوس

 2. باید به طور کامل تعهدات را لغو میکردند هر چه با دشمن بیشتر مدارا کنی فکر میکنه میترسی یاد اون ضرب المثل ایرانی که میگه محبت که ازحد بگذرد نادان خیال بد کند میفتم

Comments are closed.