حسن سلامی:نخست وزیر اسرائیل برای حفظ جان خود شنا کردن را یاد گرفته چرا که راهی جز به دریا ریختن ندارند

حسن سلامی جانشین فرمانده سپاه پاسداران حکومت اسلامی

حسن سلامی جانشین فرمانده سپاه پاسداران حکومت اسلامی در اصفهان طی سخنانی به نخست وزیر اسرائیل هشدار داد تا برای حفظ جان خود شنا کردن در دریای مدیترانه را یاد گرفته و تمرین کنند چرا که راهی جز به دریا ریختن ندارند.

باید به این سپاهی پاسدار تذکر دهیم که همه مردم در اسرائیل از همان کودکی شنا کردن را یاد می‌گیرند و با نحوه تامین امنیت خود و دفاع از کشورشان نیز به خوبی آشنا هستند.

بی تردید این سران حکومت اسلامی هستند که باید در اندیشه فرار باشند چراکه مردم ایران به خوبی آنها را می شناسند و مبارزات آنها هم سرانجام به پیروزی خواهد رسید.

کسانی باید بگریزند و در اندیشه فرار برآیند که هنری جز رجز خوانی و تهدیدهای پوچ و توخالی هیچ هنر دیگری ندارند.

دروغگویی هم جزو وظایف آنها است سران حکومت اسلامی در ظاهر به قدرت موشکی خود مینازند ولی کوچکترین آشنایی و آگاهی با مسائل جنگی ندارند و آنها هستند که سرانجام در میدان نبرد شکسته کوبنده می خورند و می بازند.

آنها هستند که پوزه شان به خاک مالیده می شود.

اسرائیل همواره در همه عملیات دفاعی خود ثابت کرده است که بسیار خوب و دقیق می‌تواند از امنیت خویش دفاع کند و رجز خوان ها را که هیچگونه پایگاه مردمی در ایران ندارند سرجای خودشان بنشانند.

6 دیدگاه‌

 1. یک نگاهی به تصویر این پاسدار بیندازید ترو خدا این ایرانی اینها بیش از چند دهه خوردن و بردن الانم بر منصب جان و مال و ثروت ملی و ملت هستند اقا هر دزد دیگری هم باشه تا لحظه اخر چرتو پرت می بافه . راستی باز خوبه اسرائیل یه دریا داره شما که دریاهای ایران را هم فروختین و باج دادین اگر اینطوری نیست بگید ببینم نیرو های اماراتی سالهای سال در ابوموسی دارن چکار میکنن . من خودم با جند تاشون صحبت کردم که مامور بودن هر چند ماه هم عوض به در می شوند . من با اجازه از طرف اسرائیل پاسخ این پاسدار رو می دهم ای پاسدار بیل به دست تو رو چکار به صحنه های خطرناک سیاسی مطمئنا با این روش و منطق اشتباه شما ایران فردا که فقط فارس برش حکومت کنه همون بیابانهای وسط کشور است چرا که تجزیه ایران برای اسرائیل و امریکا کار ۲۴ ساعت است کردستان ، مشهد ، بلوچستان ، خوزستان و کل جنوب ، اذربایجان ، حتی شمالی ها هم که سالیان سال در خدمت حکومت اسلامی ایران هستند نیز با دیدن هوای به ریخته شاید تجزیه طلبی کنند . خود دانید

 2. درود بر ملت و دولت اسرائیل.
  سلامی فرومایه چون همه دیوانگان سادیستی تاریخ یاوه پرانی ، لاف و گزاف پرانی می کند. به یاد بیاوریم لاف و گزاف های ناصر را. قرار بود اسراییل را به دریا بریزند. فلسطینیان را گفتند از مرز رد شوید تا لشکر اسلام اسراییل را جارو کند. چه یاوه پرانی ها که اعراب و ناصر نکردند. و اسراییل هوشیارانه خاموش ماند.
  کی دیوانگان جاهل فاشیست سادیستی دست از گزاف بر خواهند داشت؟ تاریخ نشان داده هرگز. اینان فقط زبان زور را اجابت می کنند.
  مردم ایران را گروگان گرفته اند، ایران را اشغال کرده اند، کافی نیست. سودای نابودی اسرائیل را دارند.
  باشد که کماندوهای اسرائیلی چون فرودگاه انتبه صاعقه وار بر سلامی و دیگر جنایتکاران فرو آیند و انتقامی در خور از اینان بگیرند.

  • سلامی مزدور وسایرهمدستانشان هم شکمشان و صد البته هم حساب بانکی شان در داخل و خارج از کشور پر هست وبدنبال شهید وجانباز ومعلول زیاد کردن هستش – نفسش از جای گرم میاد. حالااگر راست میگن یک سایت داخلی برقرار کنند تاببیند که چقدرمورد توجه مردم هستند یا بیخودی حرف توی دهن مردم میگذارند وازطرف اکثریت مردمی که کاملاً مخالف افکار و اهداف پلیدشان هستند حرف میزنند. سلامی خودت نماینده ظاهر وباطن داعشی .

 3. دقیقا همین طوره که گفتین مسئولین هیچ سابقه نظامی ندارن و از قرار معلوم هشت سال جنگ ایران و عراق با پشتیباکی خیلی از دولتها واهی بوده

 4. امیدوارم دولت اسرائیل و شخص جناب نتانیاهو به سردار بی سواد و ابله جمهوری ننگین ایران حسن سلامی جواب دندان شکنی بدهند تا حد و اندازه خود رو بداند

Comments are closed.