حسن نصرالله با پیوستن به رجزخوانی های سران حکومت ایران: به اسرائیل تعرض خواهیم کرد

آخوند نصرالله در بخش دیگری از یاوه سرایی های خود گفت که دارای یک شبکه اطلاعاتی بسیار قوی در اسرائیل است و از همه جزئیات امور در این کشور آگاهی دارد و می تواند نقشه های زیادی را علیه امنیت این کشور برنامه ریزی کند

حسن نصرالله سرکرده حزب الله لبنان که خود را در تنگنای سیاسی و نظامی احساس می کند، به شیوه رجزخوانی فرماندهان سپاه پاسداران و سران حکومت اسلامی ایران روی آورده و دوباره زبان به تهدیدهای جنگی شدید علیه اسرائیل گشود و از جمله گفت که گروه او از مرحله پدافندی (دفاع) عبور کرده و به مرحله آفندی روی آورده و از این پس اسرائیل را هدف تعرضات پیاپی قرار خواهد داد.

آخوند نصرالله در بخش دیگری از یاوه سرایی های خود گفت که دارای یک شبکه اطلاعاتی بسیار قوی در اسرائیل است و از همه جزئیات امور در این کشور آگاهی دارد و می تواند نقشه های زیادی را علیه امنیت این کشور برنامه ریزی کند.

گفتنی است که حزب الله لبنان، از هنگامی که سی و هشت سال پیش توسط رژیم ایران پایه گذاری شد، هدفش انجام ماموریت های تعرضی علیه اسرائیل بوده و تهدیدهای جدید نصرالله امر تازه ای نیست.

همچنین گفته می شود که ادعای نصرالله در مورد داشتن یک شبکه جاسوسی بسیار قوی در اسرائیل، نوعی پاسخگویی به توان اطلاعات بسیار گسترده اسرائیل در داخل ایران است که یکی از عملیات درخشان آن انتقال حدود یکصد هزار سند اتمی از شورآباد تهران به اورشلیم بود.

حزب الله در داخل لبنان با ابزار تنفر فزاینده مردم روبروست که بیم دارند کشور آن ها را دچار یک مصیبت بزرگ سازد. اهالی لبنان می گویند که یک سازمان مزدور یک کشور بیگانه، ممکن است میلیاردها دلار به لبنان خسارت وارد سازد.

فرماندهان ارتش اسرائیل هشدار داده اند که اگر حزب الله موجب بروز جنگ شود، لبنان به عصر حجر باز خواهد گشت.

ایالات متحده حزب الله لبنان و سپاه پاسداران حکومت ایران را در فهرست سازمان های تروریستی قرار داده است. اسرائیل از فرانسه و کشورهای دیگر نیز خواسته است به اقدام مشابه دست بزنند.

2 دیدگاه‌

  1. باید در مواجهه با یک خطر و مشکل در جنگ به واقعیات توجه کرد . بنابراین یادمان نرود زمانی که مایک پمپئو وارد لبنان شد و در مورد حزب‌الله با سران لبنان صحبت کرد ، سران لبنان تمام قد پشت حزب‌الله ایستادند و این یک واقعیت است که باید به آن توجه کنیم تا هرگز با اشتباه تاکتیکی شکست نخوریم . پس دشمن ما کل کشور لبنان است نه تنها گروهک تروریستی حزب‌الله .
    مهمترین موضوع امروز برای ملت اسرائیل و تمامی کلیمیان جهان این است که جز خودشان هرگز کسی نمیتواند به فکرشان باشد . فرانسه و بریتانیا‌ با آنکه شرکای راهبردی ما هستند اما متاسفانه در خیلی از موارد به صورت عملی از ما پشتیبانی نکرده اند مثال کاملا بارز آن قبل از جنگ ۲۰۰۶ با لبنان‌ که بارها حزب الله به سمت خاک اسرائیل راکت پرانی میکرد بارها ما از مجامع بین‌المللی خواستیم بر علیه‌ حزب الله وارد عمل شوند و حتی قطعنامه ای را بر علیه آنها وضع نمایند اما با رفتار خنثی دوستان اروپایی خودمان رو به رو بودیم تا جایی که حتی یک هفته اول جنگ ۲۰۰۶ هیچ کدام از دوستان اروپایی ما بخاطر ربایش سربازان اسرائیلی توسط حزب‌الله هیچ قطعنامه ای بر علیه آنها انجام ندادند و تنها ما را‌ تحت فشار قرار داده بودند و جلوی پیشرفت ما را میگرفتند و دقیقا در همان یک هفته اول ما بیشترین‌ تلفات را داشتیم . اما زمانی که با قدرت با حزب‌الله وارد جنگ شدیم و با تکیه بر توان هوایی خود عملا حزب‌الله را فلج کردیم تازه کم کم جوامع بین‌المللی کمی شروع به حرکت کردند و پالس‌هایی را بر علیه حزب‌الله فرستادند .
    پس هرگز فراموش نکنیم که تنها خود ملت یهود هستند که برای خودشان تلاش میکنند و باید هر چه زودتر برای نابودی این غده سرطانی ، حزب‌الله لبنان کاری انجام داد . فراموش نکنیم که اعراب هر چقدر هم که ادعای بی طرفی کنند ولی همیشه پشت هم هستند . فراموش نکنیم رابطه اعراب و کشورهای مسلمان خاورمیانه با آمریکا و اروپا گرمتر شده است و این‌دقیقا چیزی است که کار‌ را‌ در آینده برای ما سخت میکند . پس نابودی‌ کامل‌حزب‌الله به هر شکلی از مهمترین برنامه‌های اسرائیل باید باشد . کشوری که زمانی پشت پنج ارتش تماماً مسلح عرب خاورمیانه را به خاک نشاند از بین بردن ۲ گروهک تروریستی عرب ( حزب الله و جهاد اسلامی ) برایش کار سختی نباید باشد .
    پیشنهاد من یک حمله پیش دستانه و نابودگر است . ( نئو هاگانا ایران )

  2. نصرالله در خواب فقط میتواند چنین چیزی را ببیند ، حسرت انجام چنین کاری را بر سینه‌اش میگذاریم . حزب‌الله هرگز آفندی نخواهد داشت و به زودی از بین خواهد رفت . ( نئوهاگانا ایران )

Comments are closed.