حسن نصرالله در دفاع از توان نظامی رژیم ایران: قادر است به آسانی عربستان را نابود کند

نصرالله در ادامه سخنرانی خود، ادعا کرد که از نظر وابستگان به حکومت ایران و اعراب و فلسطینی ها هیچ تفاوت نمی کند که چه فردی مقام رهبری کشور اسرائیل را به دست گیرد

حسن نصرالله مزدور حکومت اسلامی ایران در لبنان، دوباره به حمایت از رژیم اسلامی در برابر عربستان پرداخت و ادعا کرد که سپاه پاسداران حکومت ایران از چنان قدرتی برخوردار است که می تواند حکومت عربستان سعودی را نابود کند.

نصرالله که حقوق بگیر حکومت ایران در مقام رهبری حزب الله می باشد، یکی از معدود افرادی است که در هر فرصتی به ابراز حمایت از رژیم ایران و عملیات آن در منطقه می پردازد.

نصرالله در ادامه سخنرانی خود، ادعا کرد که از نظر وابستگان به حکومت ایران و اعراب و فلسطینی ها هیچ تفاوت نمی کند که چه فردی مقام رهبری کشور اسرائیل را به دست گیرد. او ادعا کرد که دولت های میانه و چپ اسرائیل نیز افراد جنگ طلبی بوده و مرتکب کشتار مسلمانان و فلسطینی ها شده اند.

حسن نصرالله که از نابودی اسرائیل سخن می گوید، از این که دولت ها در اسرائیل توانسته اند با قاطعیت از امنیت کشور دفاع کنند، زبان به گلایه گشود و گفت که فلسطینیان نباید به این که چه کسی ریاست دولت اسرائیل را به دست گیرد دل خوش کنند.

در مورد عربستان، نصرالله به حمایت کامل از رژیم ایران پرداخت و در همان حال که حکومت تهران ادعا می کند که حمله به تاسیسات نفتی عربستان توسط حوثی های یمن صورت گرفته و رژیم ایران دخالتی در آن نداشته، ادعا کرد که رژیم ایران قادر است به آسانی حکومت عربستان را به زانو در آورد.

در پاسخ به زیاده گویی های اخیر حسن نصرالله، بنیامین نتانیاهو ماه گذشته یادآور شد که سرکرده حزب الله لبنان اکنون سیزده سال است که از ترس اسرائیل در پناهگاه زیرزمینی به سر می برد و هراس دارد که از آن جا خارج شود. نتانیاهو گفت: «آن کس که در بونکر زیرمینی پناه گرفته، دقیقا می داند که چه چیز باعث شد او به آن سوراخ پناه برد».

2 دیدگاه‌

  1. اگر جنگی در بگیرد باید پایگاهها و تجهیزات حکومت اسلامی ظرف چند ساعت نابود شوند اگر آمریکا فقط به چند موشک اکتفا کند شکست در این جنگ حتمی است

  2. اخه تو غول شکم گنده از سلام ارتشی چه میفهمی که ژستش را میگیری؟
    ای حیوان دو پا، تو داری از جان و مال مردم ایران مایه میگذاری که اخوندهای مزدوری مانند تو به خواسته های شیطانیشان برسند؟

Comments are closed.