حسن نصرالله سرکرده حزب‌الله لبنان ایالات متحده را مورد تهدید قرار داد؛ حوثی‌های یمن از سلیمانی تجلیل کردند

حسن نصرالله، مزدور رژیم ایران و سرکرده گروه تروریستی حزب الله لبنان در کنار علی خامنه ای رهبر رژیم

در کشورهای خارج از ایران، در ابراز واکنش نسبت به هلاکت سپاهی قاسم سلیمانی، همان گونه که انتظار می‌رفت، تنها، سرکرده گروه تروریستی حزب‌الله وابسته به حکومت ایران بود که نسبت به این اقدام دفاعی ایالات متحده واکنش خشمگینانه نشان داده و زبان به تهدید گشود.
حسن نصرالله در بخشی از سخنان خود گفت: «آمریکا با ترور سردار سلیمانی به اهدافش نخواهد رسید».
او گفت: «جنایتکاران آمریکایی نمی‌توانند اهداف خود را از طریق عملیات تروریستی و به شهادت رساندن سردار قاسم سلیمانی فرمانده قدس سپاه محقق کنند».

سرکرده حزب الله لبنان در حالی این گونه سخن می‌گوید که سازمان تحت فرمان او، از جانب بسیاری از کشورهای اروپایی و ایالات متحده، در فهرست گروه های تروریستی قرار گرفته و به عنوان بازوی عملیات تعرضی رژیم ایران در منطقه و جهان عمل می کند.

نصرالله در ادامه بیانیه ای که در بیروت انتشار یافت، نوشت: «اما همه‌ی اهداف حاج قاسم به وسیله‌ی همفکران و یاران مجاهدش در منطقه عملی خواهد شد». این سرکرده تروریستی، به پیروان خود دستور داد که مسلمانان باورمند در هرنقطه جهان، باید دست اندرکاران هلاکت قاسم سلیمانی را بیابند و آنان را ترور کنند.
آخوند حسن نصرالله نوشت: «عظمت روح و خون سردار سلیمانی و برادران، فرزندان و یارانش موجب خواهد شد اهداف او در همه مناطق و کشورهایی که مسلمانان حضور دارند و مخالف ذلت و سرسپردگی در قبال مستکبران هستند محقق بشود».

در گزارش‌ها آمده است که بسیاری از مردم عراق، با شنیدن خبر مرگ قاسم سلیمانی، خرسندی عمیق خود را بیان داشتند و به رقص و شادمانی پرداختند. این خبر در رسانه‌های همگانی در لبنان بازتاب گسترده‌ای داشت.

در تهران، رژیم دستور داده که نمازگزاران، در پایان آئین نماز امروز، در عزای قاسم سلیمانی، به راه پیمایی در خیابان های شهر دست بزنند.
سپاهی نقدی در واکنش تهدید آمیز خود گفت: «کاخ سفید از کرده خود پشیمان خواهد شد و از هم اکنون باید برای سربازان آمریکایی در خاورمیانه تابوت تهیه کند».
گروه تروریستی انصارالله یمن نیز که از رژیم ایران پول و اسلحه می‌گیرد، به یک تهدید جنگی روی آورد و ادعا کرد که آمریکا بالاخره از کرده خود پشیمان خواهد شد.

 

4 دیدگاه‌

 1. متاسفانه برخی افراد در حالی از نظرات سیاسی مخالف رژیم ناراحت میشوند که حتی قادر به پاسخ گویی به ساده ترین انتقادات از حکومت نیستند.
  فجایعی که بدست این سردار رژیم در سوریه و عراق به بهانه مبارزه با داعش (اما برای تثبیت حکومت فاسد بشار اسد) انجام گرفت در تخیل هم نمیگنجد اما من اینجا فقط به جنایتهایی که سال گذشته بدست این آقا در عراق رخ داد میپردازم.
  در سال گذشته بیش از سه هزار شهروند عراقی بدست نیروهای سپاه قدس (ایرانی و عراقی) کشته شدند چون از فساد گسترده اقتصادی دولت تحت حمایت ایران جان به لب شده بودند.
  گناه دیگر مردم عراق آن بود که شیعیان عراقی به رهبری آیات الله سیستانی هیچ گونه اعتقادی به ولایت فقیه ندارند و از استقرار چنین نظریه سیاسی فاسدی در عراق پرهیز میکنند.
  این سردار ولایت فقیه کودکان ده ساله عراقی را با اسلحه به میان تظاهر کنندگان میفرستاد تا مردم بیگناه را بکشند و مردم خشمگین نیز این نوجوانان فقیر (حاصل غارت ثروت عراق بدست حکومت دست نشانده ایران) را به طرز وحشتناکی کشته و جنازه آنها را به تیر خیابانها آویزان میکردند.
  رژیم وقتی نمیتوانند مقاصد شوم خود را در عراق پیش ببرند تلاش میکند تا با صحنه سازی مردم عراق را با آمریکا درگیر کند و در نهایت بیشرمی این اقدام را انکار میکند اما تنها ۲۴ ساعت بعد این سردار در حال طراحی حملات جدید در خاک عراق کشته میشود.
  این همه جنایت برای چی است؟ اینکه چرا رژیم ایران نمیتواند حکومت ولایت فقیه را در عراق روی کار آورد؟ شما کی هستید؟ این نظام چه گلی سر مردم ایران زده که میخواهد بر عراق نیز حکومت کند؟

 2. اره دیگه عمامه هاتون به لرزش افتاده. نه؟ ای ترسوها.

  مطمعنا همتون به فکر خریدن بلیط هواپیما برای فرار و پیدا کردن سوراخ موش هستید.

Comments are closed.