حسن نصرالله که پس از سالها، هنوز از ترس اسرائیل در مخفیگاه به سر می برد، دوباره اسرائیل را تهدید کرد

 نصر الله در سخنان خود تهدید کرد که اگر این حملات اسرائیل ادامه یابد، ممکن است یک تازه منطقه ای تازه رخ دهد که برای اسرائیل نتایج فاجعه باری خواهد داشت

حسن نصرالله، سرکرده گروه تروریستی حزب الله لبنان، که در هفته های اخیر شایع شده بود که به سکته قلبی دچار شده و تحت درمان قرار گرفته است، در یک سخنرانی که از طریق صفحه تلویزیون پخش شد، ضمن نادرست خواندن شایعه بیماری خود، تهدید کرد که اگر ارتش اسرائیل یکبار دیگر به عملیات نظامی علیه پایگاه های نظامی سپاه قدس در سوریه دست بزند، با عکس العمل روبرو خواهد شد.

نصر الله در سخنان خود تهدید کرد که اگر این حملات اسرائیل ادامه یابد، ممکن است یک تازه منطقه ای تازه رخ دهد که برای اسرائیل نتایج فاجعه باری خواهد داشت.

سرکرده حزب الله لبنان در سخنان مبهم خود، به شیوه پاسخگویی به حملات اسرائیل اشاره ای نکرد. ولی او و دستیارانش در سخنان پیشین خود گفته بودند که یکصد و پنجاه هزار موشک در اختیار دارند و می توانند اسرائیل را ویران کنند.

امیران ارتش اسرائیل و سیاستمداران این کشور تاکید کرده بودند که اگر حمله و تعرضی رخ دهد، اسرائیل دولت لبنان را مسؤول مستقیم آن می داند و ممکن است واکنش تدافعی اسرائیل موجب شود که خاک لبنان به عصر حجر باز گردد.

نصرالله در ادامه سخنان خود به حفر تونل های تهاجمی علیه اسرائیل نیز اعتراف کرد و بدین سان خوی تجاوزگرانه خود را یک بار دیگر نشان داد و به آن افتخار کرد. مقامات ارتش اسرائیل گفتند که از چهار سال پیش که حفر این تونل ها آغاز شد، اسرائیل از آن ها اطلاعات موثق و دقیق در اختیار داشت، ولی به علت ملاحظات اطلاعاتی و به این هدف که منابع خبری آن در داخل حزب الله به خطر نیافتد، ترجیح داده بود راه سکوت در پیش گیرد و در انتظار پایان گیری عملیات حفر باشد، تا به طور یکجا بتواند تونل ها را ویران کند.

از حدود دوازده سال پیش که ارتش اسرائیل بزرگترین ضربات جنگی را بر حزب الله لبنان وارد آورد و بخشی از محله شیعه نشین الضاحیه در جنوب بیروت را با خاک یکسان ساخت، حسن نصرالله از بیم آنکه مبادا به جانش سوءقصد شود، در مخفیگاه به سر می برد و سخنرانی های خود را از طریق ضبط ویدیویی انجام می دهد و از حضور در برابر مردم هراسناک است.

یک دیدگاه

  1. من یه سوال دارم یعنی جهان و نظام مدرن جهانی اینقدر کشک است که این شرارتهای اسلامی اسرائیل را تهدید کنند اسرائیل تا دندان مسلح سزای پستی و شرارت اینها همه را با هم خواهد داد اگر اسرائیل یک بار دیگر لبنان را بکوبد جریانات مسیحی و سنی و دیگر لبنان خودشون به خدمت حزب الله لبنان خواهند رسید و از ترس خودشون برای بقای لبنان ریشه این گروهک دست نشانده اخوندی رو خواهند کرد مردم لبنان به رفاه رسیدن طعم عشق رو امروز می فهمن پس مطمئنا دوست ندارند کشورشان به بازوی قدرتمند اسرائیل محو و نابود شود . اسرائیل به این تاکتیکهای روانی سیستماتیک ایران و شرارتهای ایران میخندد و در عین حال ما اسرائیلیان دنبال بهانه ای هستیم که خود را نشان دهیم و از خود دفاع کنیم . اصلا اسرائیل باید از هر تهدیدی استقبال کند چرا که دست اسرائیل را برای پاکسازی شرارتهای ایران بیشتر باز میکند . درود وبرکت بر اسرائیل باد تا ابد

Comments are closed.