حسین سلامی، جمهوری اسلامی به هر اقدام اسرائیل  به همان اندازه یا قوی‌تر از آن واکنش نشان خواهد داد

حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران،‌ در مصاحبه‌ای با شبکه المیادین ، با اشاره به حملات روزهای اخیر به اسرائیل ادعا کرد : این حملات می‌تواند دوباره تکرار شود و یا توسعه پیدا کند.

وی در ادامه افزود: «در روزهای قبل شاهد بودید که چگونه اقدامات اسرائیل بی‌پاسخ نماند، اتفاقاتی که داخل اسرائیل رخ داد ممکن است دوباره تکرار شود و یا حتی توسعه پیدا کند».

سلامی گفت: هر اقدامی علیه «ما» صادر شود، با همان میزان پاسخ داده خواهد شد.

فرمانده کل سپاه پاسداران همچنین درباره مواجه شدن اسرائیل با “خطرات واقعی”ادعا کرد:  «همه شرایط برای فروپاشی موجودیت اسرائیل آماده است».

در روزهای اخیر  شلیک یک موشک از سوی سوریه به نزدیکی سایت هسته‌ای دیمونا در اسرائیل موجب انفجار شد. در پی آن ارتش اسرائیل مواضع نیروهای وابسته به رژیم ایران  و شماری از سایت‌های زیرزمینی اسلحه‌سازی جمهوری اسلامی  در این کشور را هدف حملات خود قرار داد.

یک عضو هیات رییسه مجلس هم  در توییترش نوشته بود  که این موشک ایرانی بوده و به استفاده از «بارانی از موشک‌های پیشرفته ایرانی» در آینده تهدید کرد.

همزمان محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی،هم  اسرائیل را به حملات نظامی بیشتر از روزهای اخیر تهدید کرده بود.