حسین سلامی: بسیار قدرتمند شده ایم و از هیچ آرایش جنگی در خلیج فارس هراس نداریم

پاسدارحسین سلامی افزود: ما به ساختن خود و ایران اسلامی ادامه می‌دهیم و هر چقدر دشمنان فشار را بیشتر کنند اراده‌مان برای قوی شدن مستحکم‌تر می‌شود

فرمانده سپاه پاسداران درسخنانی تکراری قدرت نمایی کرد و گفت : از‌ آرایش جنگی دشمن‌ در هیچ صحنه‌ای نمی‌ترسیم‌ ، ‌فوق‌العاده قدرتمند شده‌ایم‌

پاسدار حسین سلامی در این تهدید دوباره خود از جمله گفت: ایران از اعمال قدرتش برای دفاع از منافع ملت و ارزش‌های خود هیچ وقت کوتاه نمی‌آیند و از آرایش جنگی دشمنانش در هیچ صحنه‌ای نمی‌ترسد.

پاسدارحسین سلامی افزود: ما به ساختن خود و ایران اسلامی ادامه می‌دهیم و هر چقدر دشمنان فشار را بیشتر کنند اراده‌مان برای قوی شدن مستحکم‌تر می‌شود.

وی گفت : ما تجربه کرده‌‌ایم که اساسا در فشار بهتر رشد می‌کنیم و پیشرفت‌هایی بسیاری در در سطح کشور به دست آورده‌ایم که این پیشرفت‌ها ابعاد جهانی دارند به این معنی که در مقیاس‌های جهانی قابل تعریف و توصیف هستند

ژنرال کنت مکنزی، فرمانده ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا موسوم به سنتکام پیشتر در مورد سرنگونی پهپاد  ایرانی گفته بود: ارتش امریکا سلاح تازه ای به نام لمادیس را برای شکار پهپادها وارد خلیج فارس کرده است. این سلاح قدرت بیشتری نسبت به دیگر پهپادزن‌ها داشته و در یک بازه فرکانسی وسیع‌تری عمل می‌کند.و شما قادرید در یک محدوده فرکانسی پایین، قدرت زیادی داشته باشید. لمادیس پاسخی علمی-تخیلی به یک تهدید بسیار واقعی است

پاسدار سلامی  افزود: ‌خوشبختانه همه لوازم و تجهیزات  برای جهش‌های بزرگ مهیاست و این جهش‌های بزرگ صورت خواهد گرفت و دشمنان ما آن را در ماه‌ها و سال‌های آینده خواهند شنید.

فرمانده سپاه پاسداران گفت: دشمنان می‌توانند از فضا مدام کشور‌مان را رصد کنند و ببیند روی زمین چه واقعیت‌های جدیدی در حال شکل‌گیری است، آنها می‌توانند هرروز پیشرفت‌های ملت ایران را ببیند و ببینند که تحریم‌ها چیزی جز پیشرفت و رفاه و آرامش برای ملت ایران به دنبال نخواهد داشت.

حسن‌روحانی، ‌‌رئیس‌جمهوری ایران  پیشتر گفته بود : وضعیت کشور بسیار سخت و دشوار است . ما در زمان جنگ ایران –عراق مشکل بانک، فروش نفت و واردات و صادرات نداشتیم و تنها تحریم ما، تحریم خرید سلاح بود.

علی ربیعی، وزیر پیشین  تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفته بود که ما در یک جنگ واقعی وارد شده‌ایم  فشار این تحریم ها بر روی طبقات کم درآمد جامعه است که تحت فشار شدید گرانی و تورم‌  بیشتری قرار گرفته اند. در این باره باید با مردم صادقانه صحبت کنیم. با بازگشت تحریم‌ها ممکن است یک میلیون نفر بیکار شوند .

کارشناسان خبری می گویند وضعیت معیشت مردم ایران بسیار اسفناک و غیر قابل تصور شده است مردم دیگر قدرت خرید گوشت و برنج و کالاهای ضروری را ندارند و فشارها ی تحریم بیشتر متوجه اقشار کم درامد جامعه شده است .و روز به روز بر امار فقر و بیکاری افزوده می شود.

4 دیدگاه‌

  1. صد در صد سلامی درست می گوید. مگر اسراییل جرات دارد سپاه جنایتکار قدس را در سوریه بزند، و یا پایگاه موشکی سپاه در عراق را بزند. خود سلامی قمه بر می دارد و با اسرائیل تنهایی می جنگد، آغا هم دعایش می کنند ، روحانی هم می گه سلامی لنگش کن، ضخیم هم میره نیویورک تو یک ساختمان قایم میشه بعدش هم می‌ره سر قبر چاوز، شاید هم می‌ره خدمت مامان چاوز برا فاتحه خوانی و صرف حلوا مردگی.

  2. حاجی سلامی قدرتمند شدی، صد البته راست می گی. کی به خوابم می‌دیدی لات آسمون جل که صاحب جان و مال و ناموس مملکت داریوش بشی.

  3. سردار جان ، صدامم آخرای حکومتش همین حرفو زد … یعنی دقیقن بی کم و کاست هم او هم طارق عزیز همچین حرفی زدن که پوزه شونو به خاک مالیدن

Comments are closed.