حسین سلامی در ادامه زیاده گویی هایش ادعا کرد : ماموریت سپاه از سوی خامنه ای برقراری حاکمیت الهی در روی زمین است 

پاسدار  حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران که برای فرماندهان نیروها، سپاه‌های استانی و سازمان حفاظت اطلاعات سپاه سخنرانی می‌کرد، با تاکید بر آن که تشکیل “حاکمیت الهی روی زمین” از وظایف مهم سپاه است، ادعا کرد:  «به دلیل افق بلند و آرمان‌های انقلاب اسلامی که حاکمیت مستضعفان و محو استکبار  را در خود داشت،  قدرت‌های عالم تمام جبروت و شوکت شیطانی خود را به کار گرفتند تا از ظهور این قدرت جدید و الگو و مدل الهام بخش جلوگیری کنند».

سپاهی حسین سلامی که به رجز خوانی شهره دارد در ادامه افزوده است  که «هیچ صحنه‌ای برای سپاه بن‌بست ندارد».

وی در ادامه مدعی شده که  «هنر سپاه شکستن قدرت‌های استکباری» است و با تدابیر علی خامنه‌ای، ایران و آموزه‌‌های  وی درباره «فرمول‌های غلبه» بر دشمنان، سپاه در «هیچ صحنه ای شکست نمی‌خورد.»

این پاسدار رجز خوان حکومت  بدون اشاره مستقیم به درگیری نیروهای رژیم  ایران و دیگر کشورها، افزود: «جنگ‌های  بزرگ ما باقی است و دشمن همچنان وجود دارد و هر چند پژمرده شده است، اما هنوز خطرناک بوده و  نمی‌خواهد شکست را بپذیرد.»

فرمانده سپاه در بخش دیگری از سخنان خود با تمرکز بر اهمیت وجود سازمان اطلاعات سپاه، این نهاد امنیتی را «مقوم روح و معنای سپاه» دانست.

به گفته حسین سلامی، «اطلاعات حیاتی‌ترین سرمایه نهاد قدرتمندی مانند سپاه است». تاکید فرمانده سپاه بر اهمیت سازمان اطلاعات سپاه در روزهایی که انتقادات وزارت اطلاعات در جریان ترور فخری‌زاده به آن نهاد صریح و علنی شده است، قابل توجه است.

محمود علوی، وزیر اطلاعات دولت حسن روحانی، نیز در روزهای اخیر در یک گفت‌وگوی تلویزیونی اعلام کرد که وزارت‌خانه تحت امرش از پیش درباره احتمال ترور قریب‌الوقوع فخری‌زاده اطلاع داده بوده است، اما به دلیل آن که کار اطلاعاتی در نیروهای نظامی از حوزه اختیارات این وزارت‌خانه خارج بوده است، موفق به پیشگیری از ترور نشده است.

به زعم بسیاری، تاکید وزارت اطلاعات بر نهادهای موازی امنیتی در ایران است که موجب شده است تا نفوذ به دستگاه اطلاعاتی کشور بیشتر رخ دهد. با این حال، حسین سلامی در حرف‌های امروز خود از از تلاش‌ها و مجاهدت‌های فرماندهان و کارکنان سازمان حفاظت اطلاعات سپاه قدردانی و تجلیل کرده است.

در ادامه این خبر امده است که در سال‌های گذشته پرونده‌های امنیتی بسیاری با نام سازمان اطلاعات سپاه گره خورده است؛ از پرونده فعالان محیط زیست گرفته تا برخی از دستگیری‌های اخیر در شهرهای کردنشین کشور. در برخی از این پرونده‌ها اختلاف‌نظرهای جدی میان مقامات وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه درگرفت. شاید بارزترین آن‌ها، پرونده فعالان محیط زیست بود که در نهایت، شدت اختلاف‌نظرها درباره آن، کار را به آنجا رساند که گزارش‌هایی درباره ورود مستقیم علی خامنه‌ای به این پرونده منتشر شد.

پاسدار سلامی در بخش دیگری از سخنان  خود از یک تاکتیک این نهاد برای مقابله با دشمنان هم نام برد؛ و مدعی شد که «دشمن نباید کرانه‌های قدرت ما را ببیند؛ ابهام سازی برای دشمن بخشی از قدرت ما است».

وی در ادامه افزود:  «اگر امروز  قدرت نیروهای هوافضا، دریایی و زمینی ما دست نخورده باقی مانده و دشمن نمی‌تواند اجزا و ارکان و گسترش این قدرت را ببیند، محصول این است که بین فرماندهی، حفاظت و تک‌تک پاسداران عزم و اراده جدی در صیانت از سپاه  وجود دارد.»

این سخنان یک بار دیگر نشان می دهد که رژیم ایران نه تنها همچنان خواب خوش تسلط بر کشورهای منطقه و انهدام اسرائیل را دارد

بلکه در رویای هذیان گویانه خود در فکر تسلط بر سراسر جهان است .