حسین سلامی فرمانده سپاه دوباره تهدید کرد که در صورت جنگ، رژیم به دیگران حمله خواهد برد

پاسدار حسین سلامی در ادامه تهدید لفظی خود گفت: «در صورتی که خطایی محاسباتی از سوی دشمنان سرزند، راهبرد دفاعی ما به راهبرد تهاجمی تغییر وضعیت داده و همه ظرفیت‌های ما سراسر تهاجمی می‌شوند»

با شدت گرفتن تنش در حوزه خلیج فارس و پیش از آنکه حکومت ایران به سقوط پهپاد واکنش مستقیمی نشان بدهد فرماندهان سپاه پاسداران یکبار دیگر زبان به تهدید گشودند. در همین رابطه، حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران دوباره گفت : «در صورت خطای دشمن، راهبرد دفاعی ایران به راهبرد تهاجمی تغییر وضعیت می‌دهد.»

چند تن دیگر از فرماندهان سپاه نیز در روزهای اخیر همین سیاست را بازگو کرده و گفته بودند که در صورت بروز جنگ، به دفاع بسنده نمی کنند و به مواضع دشمن حمله می کنند. این فرماندهان گفته بودند که اگر جنگی روی دهد، سراسر خاورمیانه را به آتش خواهند کشید.

فرماندهان سپاه پاسداران گفته بودند که دو هزار هدف نظامی ایالات متحده را نشانه گذاری کرده اند، تا در صورت لزوم، آن ها را منهدم کنند.

پاسدار حسین سلامی در ادامه تهدید لفظی خود گفت: «در صورتی که خطایی محاسباتی از سوی دشمنان سرزند، راهبرد دفاعی ما به راهبرد تهاجمی تغییر وضعیت داده و همه ظرفیت‌های ما سراسر تهاجمی می‌شوند».

پاسدار سلامی گفت: «منطقه خلیج فارس و تنگه هرمز و جزایر و سواحل مربوط به آن برای کشور بزرگ ایران ، یک مفهوم دفاعی مطلق و کاملی دارد و ما برای دفاع از آن گسترش دفاعی قدرتمندی را از نیروهای زمینی ، دریایی و هوافضا شکل دادیم و از ذخایر و ظرفیت‌های تهاجمی فوق‌العاده بالایی نیز برخوردار هستیم».

وی افزود: حضور نیروهای فرامنطقه‌ای در خلیج فارس موجب گسترش ناامنی و برهم خوردن ترتیبات امنیتی منطقه است.

سپاهی سلامی گفت: بی شک این آمادگی‌ها و ظرفیت سازی های دفاعی و تهاجمی پیام های واضح و روشنی برای دشمن دارد و در مقاطعی از زمان به شکل عملی توسط دشمنان ملت ایران دریافت شده است.

فرمانده سپاه پاسداران در ادامه گفت: بسیار طبیعی است که ما در استراتژی، دفاعی عمل می‌کنیم، یعنی آغازگر و شروع کننده هیچ جنگی نیستیم ، اما در تاکتیک وضعیت کاملا معکوس است .

4 دیدگاه‌

  1. هیچ نشانی از آدمیت و انسانیت در قیافه این جانی خونخوار دیده نمی شود. همه سپاه جنایتکار و همه آخوندها دجال هستند. درود بر رادیو پیام اسراییل و آقای مناشه که این جانیان بالفطره را افشا می کنند.

  2. حسین، تو فرمانده سپاه پاسداران رژیم ملاها هستی و از حیوان کمتری. دشمنان ملت ایران کسانی جز علی شیره ای و امثال تو نیستند!!

    • دشمنان امت محمد هنوز قدرت واقعی ایران اسلامی رالمس و درک نکرده اند،درصورت بروز هرگونه تهاجمی به خاک پاک ایران ،آمریکا و دولتهای وابسته و اقماری آمریکا در منطقه طعم تلخ شکست تاریخی را تجربه خواهند کرد.این امر حتمی است.

Comments are closed.