حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران دوباره اسرائیل را مورد تهدیدهای جنگی قرار داده و از قدرت موشکی برای نابودی سخن می گوید

حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران یک بار دیگر اسرائیل را مورد تهدید جنگی قرار داد و گفت: «همه مواضع و اهدافی که در منطقه تحت اشغال اسرائیلی ها قرار دارد در تیررس ما واقع شده است». او افزوده گفت: «ما امکانات زیادی برای نابودی اسرائیل داریم ولی شرایط تاکنون برای این اقدام مهیا نبوده است».

حکومت اسلامی از هنگامی که بر ایران مسلط شده، اسرائیل را به نابودی تهدید کرده و برای رسیدن به هدف خود به ساخت موشک و انجام برنامه های اتمی پرداخته و چندین گروه تروریستی و چریکی در سراسر خاورمیانه برپا کرده است.

فرماندهان سپاه پاسداران ادعا میکنند که آنها قادرند اسرائیل را به آسانی نابود کنند. علی خامنه ای حتی گفته بود که اسرائیل در ظرف بیست و پنج سال نابود خواهد شد.

حسین سلامی که به عنوان یکی از پرحرف ترین افراد سپاه پاسداران شهرت دارد، و تا به حال بارها اسرائیل را به نابودی تهدید کرده، در ادامه مصاحبه با شبکه تلویزیونی عرب زبان المیادین، وابسته به حکومت ایران، که از لبنان برنامه پخش می کند، افزوده گفت: «اسرائیلی ها نباید به آمریکایی اعتماد کنند زیرا دیگران این کار را انجام دادند ولی نتیجه ای نگرفتند».

آگاهان نظامی در اسرائیل گفتند که این سخنان حسین سلامی نشان از ناآگاهی و عدم آشنایی او به اوضاع دارد – زیرا اسرائیل بارها گفته است که در دفاع نظامی از موجودیت خویش، تنها به سربازان خود اِتکا دارد. امیران ارتش اسرائیل بارها با امضای پیمان دفاعی بین اسرائیل و ایالات متحده مخالفت ورزیده اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سپاهی حسین سلامی در یک مصاحبه پیشین گفته بود: «هنگامی که قاسم سلیمانی وارد میدان جنگ با صهیونیست ها شد، فلسطینی ها با سنگ می جنگیدند، و سلیمانی کاری کرد که امروز غزه، کرانه باختری و شمال فلسطین (اشاره به حزب الله لبنان) میدان فوران آتش علیه صهیونیست هاست». بدین سان، سلامی اعتراف می کند که رژیم ایران پشت سر همه فتنه های نظامی و تروریستی سازمان های چریکی فلسطینی قرار دارد.