حسین سلامی: موشک هایی که توانسته ایم ذخیره کنیم، بسیار بیشتر از تعداد مورد نیاز رژیم است

در ادامه تلاش های حکومت برای ترساندن کشورهای دیگر زا حمله نظامی، مانده سپاه پاسداران دوباره گفت : بیش از حد نیاز، موشک ذخیره کرده ایم. و افزود: اهداف ما مشخص است  و نیروهای ما هم آماده هستند، اما ما اول با منطق خود با جهان سخن می‌گوییم.

جمهوری اسلامی بارها به فرستادن تسلیحاتی موشکی برای گروه‌هایی نظیر شیعیان حوثی یمن، حزب‌الله لبنان و برخی گروه‌های فلسطینی نظیر حماس متهم شده است.

پاسدار حسین سلامی گفت :  در آستانه چهلمین سالروز اشغال سفارت آمریکا در تهران، ادعا کرد که از زمان تاسیس جمهوری اسلامی ایالات متحده در مسیر “فرسایش قدرت” قرار گرفته است.

سلامی افزود : آگاه شدن ملت‌ها و خیزش آنها علیه آمریکا، موجب شده است قدرت نظامی خود را گسترش دهند اما آمریکا در مارپیچ نزولی قدرت قرار گرفته‌اند و هرچه بیشتر هزینه می‌کنند، بیشتر شکست می‌خورند.

پاسدار سلامی پیشتر گفته بود : مردم ایران در “طلایی‌ترین دوران حیات خود” زندگی می‌کنند.

همزمان نظامی حسین خانزادی، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی نیز اعلام کرد: در حال فناوری تولید  انبوه پرتاب موشک زیر دریا هستیم. سال گذشته نیز برای اولین بار موشک زیر آب پرتاب شد.

نظامی حسین خانزاد افزود:  حکومت ایران بزرگترین ناو لجستیکی خاورمیانه را دارد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد: نیروی دریایی به فناوری دست یافته که پرتاب موشک از عرشه زیر سطحی و از زیر دریا انجام شود که نیروی انسانی، زیر دریایی،‌ موشک و کپسول موشک تماما بومی و ایرانی هستند.