حسین سلامی هم به یاوه سرائی پرداخت و دوباره از نابودی اسرائیل و سپردن این سرزمین به فلسطینیان سخن گفت

حسین سلامی، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران

یک روز پس از آن که فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح رژیم ایران تهدید کرد که “ممکن است علیه کشورهای دیگر به اقدامات نظامی پیشگیرانه دست زده شود”، جانشین فرمانده سپاه پاسداران نیز ادعا کرد که حکومت در هر نقطه از جهان که از آنجا کسی بخواهد علیه رژیم به کار منفی دست بزند، عوامل دست نشانده دارد و می تواند به خود آن کشورها آسیب بزند. حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در سخنانی تهدید کرد که «اگر اسرائیل به منافع رژیم ایران تعرض کند، رژیم ایران اسرائیل را مورد حمله قرار خواهد داد و این کشور را نابود خواهد کرد و سرزمین هایی را که او “اراضی اشغالی” نامید آزاد خواهد ساخت.»

محمد باقری فرمانده ستاد کل دیروز (یکشنبه) گفته بود که رژیم می تواند به عملیات نظامی پیشگیرانه دست بزند و ممکن است چنین کاری را بکند. اشاره او احتمالا به تهدیدهایی است که در روزهای اخیر از زبان نخست وزیر اسرائیل و مقامات سیاسی ایالات متحده شنیده شده است.

امروز (دوشنبه) سپاهی حسین سلامی، در مقام جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: «هرجا دشمن حرکتی علیه ما کند، لشگری از همان منطقه، در مقابل او می ایستد». سلامی گفت که رژیم ایران قادر است اسرائیل را نابود کند و سرزمین ها را به دست فلسطینی ها بسپارد.

حسین سلامی که یکی از فرماندهان پرحرف سپاه پاسداران محسوب می شود، با این سخنان عملا اعتراف می کند که رژیم استعمارگر اسلامی در ایران،  برپا کننده سازمان های تروریستی در کشورهای دور و نزدیک است که به عنوان مزدوران حکومت، فرمانهای رژیم ایران را اجرا کنند.

سپاهی حسین سلامی، در ادامه تهدید خود گفت که «اگر کشوری بخواهد به حکومت ایران تعرض کند، رژیم تنها با سلاح موشکی به سراغ آن نخواهد رفت، بلکه لشگرهایی از همان منطقه، در مقابل او می ایستند».

به گفته کارشناسان نظامی، این گفته، همچنین اشاره به آن است که اگر اسرائیل بخواهد به فتنه گریهای رژیم ایران پاسخ دهد، حکومت اسلامی به نیروهای خود در سوریه، و همچنین به حزب الله در لبنان و حماس در غزه دستور خواهد داد علیه اسرائیل به تعرض دست بزنند. اسرائیل از دیرباز حود را برای رویارویی با حمله همزمان از شمال و شرق و جنوب آماده ساخته است.

حسین سلامی، بی آنکه از اسرائیل و یا امیرنشین های عرب و یا ایالات متحده نام ببرد، ادعا کرد که حکومت ایران “قادر است در سراسر جهان با دشمنان اسلام بجنگد و خود را برای چنین روزی آماده می سازد”. روح الله خمینی، برانداختن رژیم شاه در ایران را نخستین مرحله برطرف کردن فتنه نامیده، و گفته بود که باید فتنه را در دنیای اسلام و همچنین سراسر جهان ریشه کن کرد و جنگ با کفار باید تا ابدالآباد ادامه یابد.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران، به همین سبک خمینی گفت: «قلمرو دفاع و قتال ما، رفع فتنه از جهان است» و افزود: «فتنه چیزی است که با فطرت انسانی در تعرض باشد و در این زمینه، اسلام فاقد مرز مشخصی است».

پاسدار حسین سلامی توضیح نداد که آیا از دیدگاه او، کشتن بی‌گناهان در ایران و سرکوب مردم آزادیخواه و جنایات رژیم در سوریه و یمن و کشورهای دیگر هم فتنه محسوب می شود و یا وی آن را بخشی از مبارزه علیه فتنه تلفی می کند.

 

یک دیدگاه

  1. اینان مشتی احمقند که سر به دیواری آهنین می کوبند . شاید خود می دانند که بنیان اسرائیل استوارتر از یاوه گوئیهای آنهاست ولی چون حیات آنان در گرو ایجاد تنش و بحران برای ملت خویش و منطقه است ، پس برای آن از جیب ملت ایران هزینه می کنند تا خزانه را غارت کنند و به اوباش منطقه روزی برسانند . وگرنه جرات پنجه در پنجه شدن با اسرائیل را ندارند .

Comments are closed.