حسین شریعتمداری در سخنرانی پیش از نماز جمعه: «برخی مسؤولان رژیم، همانند دشمن رفتار می کنند»

پاسدار شریعتمداری افزود: “سوال من این است که آقایان! نگاه شما در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی چه تفاوتی با دشمن دارد؟ تفاوتی ندارد، شما شبیه هم هستید

پاسدار حسین شریعتمداری، در سمت نماینده خامنه ای و مدیر مسئول نشریه کیهان تهران در سخنان پیش از خطبه‌ نماز جمعه دیروز تهران، با خطاب قرار دادن گروهی از دست اندرکاران جمهوری اسلامی ایران گفت: «برخی از این مسئولان  با دشمن فرقی ندارند.”

پاسدار شریعتمداری افزود: “سوال من این است که آقایان! نگاه شما در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی چه تفاوتی با دشمن دارد؟ تفاوتی ندارد، شما شبیه هم هستید.”

مدیرمسئول روزنامه کیهان ضمن تحسین اقتدار ایران گفت: “دشمن در مجلس دست به ترور زد و ما در شرق فرات با موشک‌های نقطه‌زن پاسخ آنها را دادیم. آنها کشتی ما را توقیف کردند، کشتی آنها را توقیف کردیم.”

پاسدار اسماعیل کوثری، جانشین قرارگاه ثارالله سپاه در گفت و گو با اعتمادآنلاین مدعی شد: “میزان بودجه دفاعی ایران بسیار کمتر از برخی کشورهای منطقه است و ایران کمترین بودجه دفاعی را در منطقه دارد.”

پاسدار کوثری در پاسخ به این پرسش که  آیا پیشرفت در بخش‌هایی مانند حوزه دفاعی و از سوی دیگر عقب‌ماندگی در حوزه‌ای دیگر مانند بخش صنعت و اقتصاد، باعث نشده که اعتراض به ناکارآمدی دولت در اذهان عمومی فراگیر شود؟” گفت:  بالا بودن بودجه نهادهای نظامی تبلیغات “دشمنان” و “جنگ رسانه‌ای” است.

اسماعیل کوثری گفت: همه امور باید تحت رهبری علی خامنه ای باشد حتی مجلس و در این باره افزود:   باید “مجلسی با ویژگی‌های نظر رهبری روی کار بیاید”.

یک دیدگاه

Comments are closed.