حماس به دستور ایران پایگاه موشکی علیه اسرائیل در سوریه برپا می کند

مقامات امنیتی اسرائیل فاش ساختند که گروه تروریستی حماس، پس از آن که به کمک حکومت اسلامی ایران در لبنان مستقر شد، اکنون می کوشد یک پایگاه حملات موشکی علیه اسرائیل، در خاک سوریه برپا سازد.

حماس که از حمایت مالی و تسلیحاتی امیرنشین قطر محروم گردید و مورد غضب سخت مصر نیز قرار گرفت، چتر حمایتی رژیم ایران را پذیرفت و دفتر خود را زیر نظر حزب الله لبنان در آن کشور بر پا ساخت و اکنون مقامات اطلاعاتی اسرائیل می گویند که برپایی پایگاه هایی را به دستور حکومت ایران، برای حملات موشکی به سوی خاک اسرائیل تدارک می بیند.

حماس از هنگام استقرار در غزه در ده سال پیش، خاک اسرائیل را بیش از بیست هزار بار هدف حملات موشکی و راکتی و همچنین پرتاب خمپاره قرار داد و بارها سرکوب گردید وتلفات سنگینی متحمل شد و خسارات زیادی نیز به غزه وارد آمد. اکنون که سرکردگان حماس به کمک رژیم ایران در لبنان مستقر شده اند، به آن ها دستور داده شده یک پایگاه حملات موشکی از خاک سوریه علیه اسرائیل برپا سازند.

در حالی که حماس در غزه موشک های ابتدایی و غیردقیقی در دست داشت و حساراتی که به اسرائیل وارد آمد جزیی بود، ولی اکنون بیم آن می رود که رژیم ایران موشک های پیشرفته در اختیار حماس بگذارد که بتواند خاک اسرائیل را هدف قرار دهد و آسیب جدی وارد سازد.

2 دیدگاه‌

  1. من نباید این چیزا را برا شما بنویسم ولیا کسی که از خدا میترسه از ایران نمیترسه مرد باش.اون اسراییلی که تو ۶ روز این همه کشورو شکست داد اسراییل نبود این کارا کار فقط خداست یه مقدار اعتقاداتدونو به تورات بیشتر کنین یه کمی هم این بی بنداباریها را کم کنید حرمت روز شنبه را نگه دارید به فرمان خدا تا خدا هم کمکتون کنه.په ما هر چی امر به معروف نهی از منکر کردیم فایده نداشت خدا هم میگه تو جز اینکه تذکر بدی فایده نداره

Comments are closed.