حماس می گوید که سرسپردۀ حکومت ایران نیست و در سوریه پایگاه موشکی برپا نمی‌کند

اسماعیل هنیه در آغوش علی خامنه ای

سرکردگان حماس در واکنش به گزارش دیروز، ادعا کردند که از حکومت ایران دستوری نگرفته اند و قصد برپایی پایگاه موشک انداز در خاک سوریه را ندارند.

در واکنش حماس ادعا شده که آن سازمان تلاش های مسلحانه خود را به داخل مرزهای “سرزمین اشغالی” محدود می کند و از هیچ کشور دیگر دستور نمی گیرد.

اسماعیل هنیه سرکرده اصلی حماس، هفته پیش با فرستادن نامه ای خطاب به علی خامنه ای، از او به خاطر کمک های سخاوتمندانه به حاس سپاسگزاری کرد.

پس از قطع کمک های مالی امیرنشین قطر به حماس، احتمال می رود که حکومت ایران تنها مرجعی باشد که نه تنها این کمک ها را متوقف نساخته، بلکه بر میزان آن افزود است.

اسماعیل هنیه سرکرده حماس، در آخرین سخنرانی خود در این هفته، تهدید کرد که اسرائیل و آمریکا را ویران خواهد ساخت. هنیه همچنین گفت که معاون رئیس جمهوری ایالات متحده، با زیارت خود از کتل همعراوی (دیوار ندبه) “سرزمین مقدس را نجس کرده است”.

4 دیدگاه‌

  1. پایگاه های موشکی سپاه قدس مثلث کربلا حسین ،حرم زینب کبری، قدس شریف را تحت پوشش قرار داده است. مثلث ایران، حماس، حزب الله سرسپرده آرمان و شعار واحد الله اکبر موشک اکبر است.

  2. من در اصفهان دوستان یهودی زیادی داشتم وباهاشون صمیمی بودم وبخاطر احترامی که برای همدیگر قایل بودیم حتی یکبار هم با هم به مشکل نخوردیم و بعد مدتی هم با گریه از هم جدا شدیم چون اونها رفتند اسرایل

  3. فقط به عنوان یک ایرانی از هموطنان یهودی خودم در اسرایل خواهش میکنم با افزایش تحریمها باعث میشوید فشار حکومت ایران به مردمش موجه جلوه کند ومردم ایران رانسبت به اسرایل بدبین کند بنابر این به نظر من دولت اسرایل فرزندان وخانواده های سران نظام ایران را مورد تحریم قرار دهد هم فشار بیشتری به نظام وارد می اورید وهم مردم ایران طرفدار این حرکت شما میشوند با تشکر

Comments are closed.