حکومت اسلامی دچار سرگیجه شده است،ستاد بحران نسبت به سخنان فرمانده سپاه که به نبود مدیریت در حکومت اعتراف میکند هشدار داد

اعتراف مقامات بلندپایه نظامی حکومت اسلامی به بی عرضگی حکومت و هراس خامنه ای از اعتراضات مردمی و تشکیل جلسه اضطراری و هشدار حکومت نسبت به سخنان مقام های حکومتی نشان از سرگیجه حکومت است

ستاد بحران نسبت به سخنان فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران که گفته بود حکومت از رسیدگی به وضع سیل زدگان عاجز است و هیچ مدیرینی وجود ندارد و مردم عاصی هستند.

سردار سپاهی پاکپور اعتراف کرده بود که مقام های حکومتی جرات ندارند که مناطق سیل زده بروند چون مردم از دست ما عاصی هستند.

ساعاتی پس از این اظهارات سپاهی پاکپور ستاد بحران نسبت به این سخنان وی واکنش نشان داده و با انتشار بیانیه ای نسبت به سخنان مسوولان حکومتی در این شرایط هشدار داد.

سازمان مدیریت بحران کشور اعلام کرد: «اظهارات سردار پاکپور، فرمانده محترم نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از بازدید از شهر سیلزده پلدختر بازتاب‌های گسترده‌ای در رسانه‌ها و افکار عمومی داشت و بسیاری به نادرستی آن را در جهت تضعیف خدمات امدادرسانی در منطقه برداشت کردند».

دقایقی پس از انتشار سخنان سپاهی پاکپور رادیو پیام اسراییل با انتشار گزارشی سخنان وی را نشان دهنده اعتراف یک مقام بلندپایه نظامی حکومت اسلامی یه بی عرضگی حکومت در امر امدادرسانی و یاری رساندن به سیل زدگان و مردم گرفتار در سیل خواند.

ستاد بخران در ادامه با هشدار نسبت به سخنان مقامات حکومتی نوشت:چنین اظهارات رسانه‌ای که در معرض عموم بیان می‌شود، قطعاً علاوه بر مأیوس و ناامید کردن مردم آسیب‌دیده و گرفتار و همچنین عموم مردم کشور، ناخواسته باعث شادی و خوشحالی دشمنان انقلاب شده و کلیت نظام اسلامی را هدف قرار می‌دهد.

ستاد بحران حکومت اسلامی که نسبت به نا امید کردن مردم از حکومت هشدار می دهد توضیح نمی دهد که مردم سیل زده و گرفتار ایران باید به چه دلیل به حکومت اسلامی و ملایان حاکم باید امیدوار باشند و به سخنان به گفته حکومت اسلامی رسانه های خارج از کشور توجه نکنند؟!

این ستاد حکومتی در ادامه بیانیه خود به سخنان سپاهی پاسدار پاکپور می تازد و می نویسد: انتظار می‌رفت فرمانده محترم نیروی زمینی سپاه پاسداران پس از مشاهده کاستی‌ها، بلافاصله موضوع را به مسئولان ذی‌ربط اعم از فرماندار، مسئولان هلال احمر، وزارت نیرو، وزرات جهاد کشاورزی، وزارت راه و شهرسازی، وزارت بهداشت و سایر دستگاه‌های امدادی بیان کرده و در صورت تشخیص عدم توانایی در حل مشکل در منطقه آن را به سازمان مدیریت بحران کشور منتقل می‌کردند.

اعتراف مقامات بلندپایه نظامی حکومت اسلامی به بی عرضگی حکومت و هراس خامنه ای از اعتراضات مردمی و تشکیل جلسه اضطراری و هشدار حکومت نسبت به سخنان مقام های حکومتی نشان از سرگیجه حکومت است.

گفتنی است آقای منشه امیر کارشناس برجسته سیاسی و سردبیر رادیو پیام اسراییل در تفسیر سیاسی هفته گذشته به سیل در ایران و ناکارآمدی حکومت پرداخت و به مردم ایران توصیه کردند که وقت آن است که در کنار اینکه مردم در جای جای ایران به یاری زلزله زدگان و سیل زدگان پا به میدان گذاشته اند اما به خیابانها آمده و صدای اعتراض خود را بلند کنند.

به عنوان یادآوری فایل صوتی تفسیر سیاسی هفته با عنوان: سیل آمد و قربانیان بسیار به بار آورد و همه چیز را با خود برد، ای کاش حکومت اسلامی ایران را با خود می برد؛ نوشته و با صدای آقای منشه امیر را در انتهای این گزارش برای مخاطبین رادیو پیام اسراییل بازنشر میکنیم.

2 دیدگاه‌

  1. اشغالگران فاشیست کشور ایران البته موجودات مدبر و کار دانی هستند. این نامردمان به خوبی جنا یت، دزدی، تجاوز به جان و مال و ناموس ایرانیان، اختلاس های کلان، و انتقال اموال دزدی به خارج را مدیریت می کنند. ارتباط این جنایتکاران مافیایی با غزه و فلسطین دو سویه و تاریخی است. اینان در اردوگاه های تروریستی فلسطینی و عربی آموزش دیده اند و اکنون به پاس هدیه مرگی که از عرفات و حافظ اسد و قذافی گرفته اند، مرگ را به فلسطین و تروریست‌های غزه در قالب تروریسم و موشک هدیه می کنند. مدیریت و تدبیر مرگ و جنایت از این بهتر نمی شود.
    ساده لوحی است اگر از این جانیان خون آشام مسلمان توقع کمک به سیل زدگان را داشته باشیم. اینان مبلغ مرگ و شکنجه و تباهی هستند نه بشارت کمک و انسان دوستی. این جانیان طبیعت ایران را به تعمد تباه کرده اند که بارندگی های طبیعی به صورت سیل خانمان ایران و ایرانی را بر باد دهد. بلاهت نسل پنجاه و هفتی خود ایران و فاشیست پروری اروپا و دمکرات های کارتری این بلا را بر ایرانیان نازل کرد. آقای منشه امیر بدرستی می گوید که این به اصطلاح روشنفکران تیپ ال احمدی و شاملوی بی وطن بودندکه بر بستر نادانی ایرانیان بزرگ دجال را به پاریس و به تهران آوردند. بکشیم، تحمل کنیم و دم نزنیم که این همه چوب ابلهی خودمان است. خود کرده ایم که خود کرده را تدبیر بسیار سخت باشد. کودکان خیابانی، زنان هرجایی را به خوبی مدیریت می کنند، روز این نگون بختان را در شهر پخش و شب آنان را به بیغوله هایشان می برند. تدبیر و مدیریت جنایت از این بهتر؟ دجالان مدیریت دلالی محبت را نیز به خوبی آگاهند. چاره؟ اگر چاره ای باشد فقط در حضور میلیونی در خیابانهای شهرها در تقابل با فاشیسم حاکم می تواند کار ساز باشد.
    زنده و جاوید باد یاد و خاطره پادشاهان ایران ساز پهلوی، ننگ بر دجالان از حوزه ضد علمی در آمده و فاشیست های دوره دیده اردوگاه های عرفانی.

  2. آخه آخوند روضه خوان توکجاها مدیریت داشته که مدیریت پیشگیری و اطلاع رسانی زودتر به مردم را داشته باشه؟
    ولیکن دریکجا پیداکردیم که مدیریتشان خیلی عالی است وحرف نداره (( دردروغگویی و غیب گوئی و سرمردم کلاه شرعی گذاشتن وبنام اسلام وبکام خودشان پله ترقیات ومفت خوری ها را ادامه دادن استاد مدیریت هستند)).

Comments are closed.