حکومت ایران از اقدامات دفاعی اسرائیل در برابر “جهاد اسلامی آزادی فلسطین” ابراز خشم می کند

حکومت اسلامی ایران، اقدامات اسرائیل در تلاش برای پایان بخشیدن به تعرضات گروه تروریستی جهاد اسلامی آزادی فلسطین را محکوم دانست و اسرائیل را یک کشور تجاوزکار نامید. سخنگوی وزارت خارجه ایران در سخنان خود گله کرد از این که چرا جامعه جهانی نسبت به این اقدامات دفاعی اسرائیل در برابر حملات موشکی جهاد علیه آبادی ها و شهرک های پیرامونی در اسرائیل سکوت کرده است.

جهاد اسلامی آزادی فلسطین که توسط حکومت ایران در نواحی فلسطینی نشین به هدف آسیب رسانی به اسرائیل برپا شده، در یک شبانه روز بیش از یکصد موشک و راکت به سوی شهرهای اسرائیلی که در نزدیکی غزه قرار دارند شلیک کرد و چند تن را زخمی ساخت. هفته پیش نیز این سازمان تروریستی به یک رشته عملیات تعرضی علیه اسرائیل دست زد که نیروی هوایی اسرائیل، متقابلا چند موضع نظامی جهاد در غزه را هدف قرار داد و به موازات آن، یک قرارگاه نظامی جهاد در حومه دمشق پایتخت سوریه را نیز ویران کرد.

سخنگوی وزارت خارجه رژیم ایران، در بیانیه ای که امروز (چهارشنبه) انتشار داد، از جمله نوشت: «اسرائیل باید به خاطر جنایات جنگی در غزه مجازات شود» او گله کرده بود که چگونه جامعه بین المللی در برابر ان چه که رژیم ایران آن را “جنایات صهیونیستی” می داند سکوت کرده است. یادآوری می شود که برخی نهادهای بین المللی حملات موشکی جهاد علیه مردم اسرائیل را محکوم دانستند و خواهان پایان بخشیدن به آن شدند.

رسانه های حکومت اسلامی ایران در روزهای اخیر سخنان تهدید آمیز زیادی را از زبان سرکردگان ترور جهادی علیه اسرائیل انتشار دادند که گفته بودند این کشور را با خاک یکسان خواهند کرد.

در همان حال که سپاه قدس و گروه های مزدور حکومت اسلامی ایران در عراق، سوریه و یمن به کشتار مردم ادامه می دهند، عباس موسوی سخنگوی وزارت خارجه رژیم ایران در حساب توییتری خود نوشت: «اسرائیل حتی از حداقل اصول اخلاقی و بشری پیروی نمی کند.

حکومت ایران هر سال میلیون ها دلار پول و اسلحه در اختیار جهاد اسلامی آزادی فلسطین قرار می دهد که برای کشتن شهروندان اسرائیلی تلاش کند و به اقدامات تروریستی دست بزند.