حکومت ایران خودروهای نظامی تازه ای ساخته که کاربرد اصلی آن سرکوب کردن مردم معترض است

 

وزیر دفاع حکومت اعلام داشت که تولید انبوه چند نوع خودروی نظامی جدید آغاز شده که سخت تر می توان به آن اسیب رساند. آگاهان می گویند که برخی از این خودروها به هدف سرکوب مردم در تظاهرات خیابانی، و به شیوه ای ساخته شده که آسیب رساندن و یا آتش زدن آن ها توسط مردم خشمگین، دشوارتر باشد.
نظامی امیر حاتمی، وزیر دفاع حکومت در این زمینه گفت: «انبوه خودروهای تاکتیکی ارس۲ وخودرو پیشرفته زرهی ضد مین و ضدکمین رعد،   تحویل نیروهای مسلح شده است».
ارزیابی شده است که رژیم، نه تنها برای مقابله با دشمن به تولید این گونه خودروها پرداخته، بلکه کاربرد دیگر آن را سرکوب مردم و خواباندن اعتراض های خیابانی می داند.
وزیر دفاع حکومت گفت: خودرو تاکتیکی ارس۲ و خودرو پیشرفته زرهی ضد مین و ضد کمین رعد، خودروهایی مناسب نبردهای نامتقارن، داخل شهری و پاسگاهای مرزی و مناطق عملیاتی است
نظامی حاتمی افزود: “رعد” با پلت فرم ۶در۶ به منظور انجام مأموریت های امنیتی و حفاظ ایمنی سرنشینان خودرو در مقابل مین و تله های انفجاری و بمب های کنار جاده ای، متناسب با اقلیم و آب و هوای کشور و بر اساس بدنه نفربر به صورت یکپارچه و کف “V” شکل طراحی شده و فاقد شاسی است
وی گفت: این خودروها قادرند امنیت فرماندهان، شخصیت ها و نفرات در عبور از مناطق مشکوک به تله های انفجاری و بمب های کنار جاده ای را تأمین کنند.
نظامی حاتمی افزود: طراحی و ساخت خودرو “رعد” براساس نیازمندی نیروهای مسلح برای دستیابی به محصولی با قابلیت سرعت بالاتر، حرکت در شیب های طولی و عرضی تند و عبور از موانع سخت انجام شده است

4 دیدگاه‌

  1. وقتی که توفان خشم مردم ایران به صورت متحد و یکپارچه به پا شود این خودروهای زرهی که سهل است موشک و بمب های چند تنی هم نمیتواند جلوی آنها بایستد.آن روز خیلی نزدیک است.

  2. اشغالگران پارسی زبان کشور یعنی آخوندهای بی عمامه (پاسداران خائن و الاغان مجلس) و ملاهای انگل، کشورمان را به نابودی کشانده اند.
    نه به صندوق انتخابات. ادامه رژیم آخوندی یعنی مرگ حتمی ایران.

Comments are closed.